SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW XI - piątek,15 maja, 2009

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 335
Ładnie Vitor podziałał, zrehabilitował za KO jakie zafundował mu Karaoglu. Bardzo ładnie w pierwszej walce powalczył Artur Kadłubek i tu duży ukłon w jego stronę, bo jak widać 3 krotny Mistrz Europy w Sambo musiał ugiąć się przed bitnością i determinacją Artura.
Chmielu krwawo, ale dał z Knappem dobry show, Juras naprawdę super jak na nagle wynikłą walkę, Mamed jak fachura na najwyższym światowym poziomie, jakby był Pride to byłby jego.
Asłanbek Saidov jak to kozak, dał rade ;) Christ widać, że jak wyszedł drugi raz do Saidova chciał się zrewanżować za Bałtycki Sztorm, ale szczęście było z Asłanem.
Sadecki vs Reinders... ale hardcore :D Dobrze dali stójkowi szaleńcy :D
Ogólnie widać widowisko z gali na galę coraz ciekawsze ;)

Akademia Sarmatia
Shooters MMA
www.akademiasarmatia.com
www.shootersmma.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Kuźwa, jak ja tego Mameda nie lubię. Kupuje człowiek bilety, jedzie, czeka godzinę pod drzwiami a walka trwa 30 sekund...

Ogólnie gala wg mnie trochę słabsza niż poprzednie.

Pierwsza walka- "nice and tight"
Druga- Słabiutka. 5 minut za plecami ruskiego i brak pomysłu na skończenie.
Trzecia- dwóch niezłych techników. Piękne ucieczki Saidova.
Czwarta- najlepsza z eliminacyjnych wg mnie. Byłem przyjemnie zaskoczony poziomem Sądeckiego.

Juras-Vegh - bez fajerwerków
Antek-Knapp - j.w.

Mamed-Acacio - Do pełni szczęścia brakowało tu tylko tego że by to dłużej potrwało.

Nobrega-Kadłubek - obstawiłem u znajomego obalenie w drugiej minucie i poddanie w czwartej

Saidov-Christ - Ale dlaczego??? Co się stało że Sądecki nie wyszedł? Tak czekałem na tą walkę. Saidov może być kolejną gwiazdą KSW.

Jutro wrzucę może trochę fotek, dzisiaj nie chce mi się szukać kabla do aparatu...



Bonus:





Zmieniony przez - Tenshin w dniu 2009-05-16 01:29:27

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Sog za filmik

Powiedz mi ile wjazd na KSW kosztuje? w jakiejs takiej strefie gdzie widać co sie dzieje na ringu
duzo szybciej trzeba rezerwować bilety?
Miejscówki są jakoś oznaczone czy kto pierwszy ten lepszy?

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225
strona nr 2...mówilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1683
szkoda ze Memed zonaty bo by na Herbus troche cardio zrobil.

Przykre ze po rozpadzie Elite Memed traci czas. KSW to nie jego poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Niezla gala:)

Co do ciekawych/śmiesznych momentów: widzieliście jak Borek przeprowadzał wywiad z Najmanem?
Najman zaczął opowiadać o kontuzji, a Borek: "Czy ta kontuzja nie nazywa się strach?"
hehehe:)
Ale się Najman wkurzył pięknie

Wogóle jak Borek pytał Pudziana czy mówi mu coś "El Testosteron"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Troche wiejskie te teksty z reklamy: najlepsi na swiecie zawodnicy itd. ;)
A druga maksymalna wiocha to przeklamanie rekordu Acacio, wyswietlili ze ma 2 loosy, a ma 8. W ogole Mamed to od niego 1 kategorie wagowa chyba jest normalnie? (bo skoro gosciu w Bushido walczyl, to nie mogl byc nawet LHW)
No a tak w ogole chcialbym zobaczyc walke Khalidova vs Drwal, mysle, ze by go Khalidov zniszczyl w podobny sposob co brazylijczyka :P

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
chcialbym zobaczyc walke Khalidova vs Drwal, mysle, ze by go Khalidov zniszczyl w podobny sposob co brazylijczyka

no chyba kpisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
ojojoj czyzbym z twojego idola zadrwil, ze tak mocno zabolalo ;> ?
Bardziej widze Khalidova w UFC niz Drwala, bez dwoch zdan, no ale niestety takie zycie, ze nie zawsze ci co byc powinni tam gdzie sa, tam sa :>.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Jestem zdziwiony poziomem niektorych walk. Khalidov mistrz!! No kurcze czekam na grudzien.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rampage & Evans/Machida - trenerami TUF 10

Następny temat

Równowaga

WHEY premium