SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 20. PPV

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10087

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6486
Zawodnicy raczej za głodowe stawki nie walczą, także nie ma co ich żałować. Gdyby byli warci więcej, to walczyliby dla lepszych organizacji z lepszymi przeciwnikami i na lepszych warunkach, ale nie są. Zresztą nie dziwie się temu, to w końcu K&L wskoczyli na wyższy poziom robienia pieniędzy, a nie zawodnicy nagle potrafią więcej. Ciekawe tylko, czy w przypadku sukcesu PPV w przyszłości wpłynie to na jakość gal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1313
Kawul i Lewy w dupie mają poziom KSW, liczy się tylko dochód z PPV. Ale nie dziwie się im, to przecież nie oni dyktują poziom tylko przeciętny widz który płaci 30zł za obejrzenie walk. Jeżeli ludzie staną się bardziej wymagający to i KSW podniesie poziom. Ażeby podnieść poziom sportowy to zawodnikom trzeba lepiej płacić, żeby nie pracowali na etacie oprócz treningów, tylko żeby zajęli się tylko treningami tak jak to jest w UFC. Ale że panowie włodarze są zbyt chytrzy to nie nastąpi to zbyt szybko, dlatego ja nie wykupie PPV, nie dołoze swojej cegiełki dopóki poziom walk nie podniesie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 118 Wiek 112 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7397
ja zaryzykuje mając nadzieje na lepsze aczkolwiek pewnie masz rację, kasa kasa kasa...

wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
lewusek25
Kawul i Lewy w dupie mają poziom KSW, liczy się tylko dochód z PPV. Ale nie dziwie się im, to przecież nie oni dyktują poziom tylko przeciętny widz który płaci 30zł za obejrzenie walk. Jeżeli ludzie staną się bardziej wymagający to i KSW podniesie poziom. Ażeby podnieść poziom sportowy to zawodnikom trzeba lepiej płacić, żeby nie pracowali na etacie oprócz treningów, tylko żeby zajęli się tylko treningami tak jak to jest w UFC. Ale że panowie włodarze są zbyt chytrzy to nie nastąpi to zbyt szybko, dlatego ja nie wykupie PPV, nie dołoze swojej cegiełki dopóki poziom walk nie podniesie się.


nawet nie wszyscy w UFC żyją tylko z walk myślę ,że większość dorabia.
no chyba ,że powiecie mi ,że za 6/6k powiedzmy 3 razy w roku utrzymają rodzinę ,opłacą training camp,trenerów,dietę itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
5 osób chyba ma problemy z myśleniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kliknąłem 'kupie' bo ide do sąsiada nudzi mu sie to zaprosił

a ja za te 30zł kupie to co pisałem w poprzednim temacie
2 piwa i pizze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Xper - niby masz rację, te 6/6 które dostają to nie jest fortuna, ale... Jakiś czas temu w temacie o negocjacjach Mameda ktoś wrzucał rozmowę z którymś z zawodników, który w kontrakcie faktycznie nie miał jakichś kokosów, ale dał dobrą walką, dzięki czemu dostał od Dany gratis drugie tyle ile było w kontrakcie, bonus od sponsorów i w debiucie w UFC zrobił prawie 100k dolców. Więc jak ktoś robi dobrze swoją robotę to żyje dobrze. Generalnie Dana bardzo dba o swoich zawodników - bonusy, ubezpieczenia na kontuzje itd. Podejrzewam, że tym wszystkim, którzy stracili na odwołaniu gali Jones-Hendo też sporo dopomógł, żeby nie głodowali i mieli jak trenować.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-09-13 13:39:28

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
wątpie .aby danka był takim dobrym wujkiem ,zgonił na jonesa całą winę za nieodbycie się 151 ,a zawodnicy cisneli jonesowi ,że nie dostaną wypłaty

Zmieniony przez - xper w dniu 2012-09-13 15:40:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
twierdzi, że Jones i Hendo dzielą winę po połowie... Jones imo tą winę ma praktycznie największą... Popatrzmy na Spidera... Wziął walkę z Bonnarem to Jones nie chciał Sonnena!? W dodatku ani Spider ani Bonnar nie mieli training campu a Jones miał i Sonnen nie miał. Jones jest winny i zachował się jak tchórz/idiota. To jasne...

Hendo też ma trochę winy (mimo, że jestem jego fanem) pod tym względem, że jeśli rzeczywiście wiedział, że nici z jego występu to mógł wcześniej dać znać, wtedy pewnie oglądalibyśmy UFC 151
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=411362645596286&set=a.336734419725776.82213.187403244658895&type=1&relevant_count=1&ref=nf wszystko w temacie

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chael Sonnen vs Forrest Griffin na UFC 155!

Następny temat

Strikeforce Rousey vs. Kaufman

WHEY premium