SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 16 21 maja 2011r

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 52718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Transmisja od 20:00 polsacie zwykłym i na sportowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Jak sędziowie nie będą chcieli na siłe dać zwycięstwa Pudzianowi, to coś czuje że będzie lanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 339 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6539
Ponoć dzisiaj o 12:00 był media trening przed KSW 16. Ma ktoś linka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak na Pudziana nie skaczcie, bo koleś z którym Walczy Pudzian ma połowę walk przegranych, przegrał m.in z Butterbeanem, przegrał też z Kimbo
http://en.wikipedia.org/wiki/James_Thompson_(fighter)
Pudzian jakieś szanse ma, nie twierdzę że wygra, ale krzyżyka bym na nim nie stawiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6531
Wlasnie to jest to że ostatnie walki James przegrywał :( Widziałem walke z butterbean'em, i nie wygladalo to dobrze. POszli po prosru na wymiane Ale mam nadzieje że poprawił umiejetnosci i wzbogaci mój portfel

tylko taniec!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2740
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Jednak Pudzi poprawił się troche w stójce.



Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
już nie długo gala..
na temat walki pudziana nie mam zdania, liczę że materla wygra i kolejną walkę będzie walka z kułakiem o pas, oczywiście jeśli wygra materla to dostanie szansę na walkę o tytuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
No w końcu zobaczę Lindlanda z Mamedem. Może powoli zaczną sprowadzać coraz lepsze nazwiska do KSW. Może i podstarzałe gwiazdy dawnej epoki, ale to już robi trochę rozgłosu za oceanem. A Lindland z Fedorem to walczyli w catchweight czy w cięzkiej? Bo teraz walczy w średniej Matt.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
no cos tam w tej stojce ruszylo
nie jest juz taki sztywny a i szybkosciowo troche sie poprawił...no no

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Happy easter fajters!

Następny temat

Mayhem w UFC!

WHEY premium