SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 16 21 maja 2011r

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 52582

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 903
A co do innych walk jak typujecie? Kursy u buka w milennium nastepujace.


Ja jedynej walki ktorej jestem pewny to Pudzianowski... pewniak po kursie 1.42, Thompson uznawany jest w srodowisku mma za "szklana szczeke" w ostatnich 15 walkach dostal az 12 razy z tego prawie wszystko przez KO, przegrywal m.in z Kawaguchim i Butterbeanem... praktycznie mozna rzec ze jego kariera juz dobiegla konca i sobie zarabia, a na KSW dostanie niezla kapuche... No a pudzian wiadomo musi piąc sie do gory, nie moze przegrac..

Pudzianowski M.-Thompson J. 1.42 2.40
Khalidov M.-Lindland M. 1.30 2.90
Materla M.-Zikic J. 1.80 1.80
Blachowicz J.-Valtonen T. 1.65 1.95
Rozalski M.-Shemetov V. 1.60 2.00
Sowinski A.-Dana C. 1.75 1.85
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 125
z Blachowiczem dziwie sie ze walczy 2 miesiace i 2 dni po tym jak go z ringu na noszach znosili

mysle ze ta krotka przerwa moze zawazyc na tym pojedynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jak by szklana szczęka nie była, ciągle trzeba w nią walnąć, a Pudzian jak dotąd innych 'ciosów' niż pchanie łap i jak to określił Chamakolej "prostowanie łokcia" nie pokazał.

Ale fakt, że tyle już walczy DVD, a ciągle się gubi jak ktoś go ordynarnie cepuje byle do przodu...

Co do Błachowicza, to pewnie bardzo chce się odkuć.... Byleby (odpukać) się to nie zemściło faktycznie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
Zal czytac niektore komentarze - z niektorych wychodzi najgorsza cecha naszego narodu: "bezinteresowna zawisc".

90% krytykow Pudziana ma mu za zle chyba tylko to, ze oni do konca zycia beda fikolki robic ma macie w piwnicy za darmo(po powrocie z 3 zmiany na budowie),a Pudzian bez zadnego przygotowania wchodzi na scene i trzepie kase. Pelno u nas "armchair experts". Jak juz nie ma ja przylac Pudzianowi bo jest "ryzyko" ze sie "poprawil" to "napewno walka ustawiona" ...bo jeszcze nie daj Boze Pudzian wygra i co wtedy powiemy? Zal Panowie...zawisc to straszna rzecz bo niszczy od srodka glownie tych ktorzy ja sieja.

Ja z przyjemnoscia ogladne ta walke i bede kibicowal Pudzianowi...Nie dlatego ze jest swietnym figherem(bo nie jest - przynajmniej "jeszcze") ale dlatego ze zaprzecza polskim, zlym cechom - zero kompleksow, silna psychika, motywacja, determinacja...no i dlatego ze on cos ROBI, dziala - a nie gada i krytykuje z pozycji fotela przed monitorem.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
Co do słów Mirka Oknińskiego można by podumać w końcu Thomson był zamieszany w przekręty ze sprzedawaniem walk. Jak ktoś dobrze poszpera to znajdzie Jedno jest pewne.... walka z butterbeanem była ustawiona, ten moment wysunięcia nogi i przytrzymanie jej żeby pudzian mógł łatwo wjechać był żenująco tani. To tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Niektórzy fani Puzilli to chyba nawet jakby ich idol na ring przyniósł "krzesło" i zaczął nim okładać przeciwnika jak w WWE, to by pisali, że to nie udawane . Stary kup sobie okulary, lub większy monitor , bo z ostatniej walki Pudzianowskiego wali Wrestlingiem na kilometr. Jeśli uważasz, że tak wygląda G&P to chyba interesujesz się MMA od super walki Pudzian-Nejman .

Szacunek dla Mariusza za to co robi w kwestii propagowania MMA w Polsce, aczkolwiek jak ma odstawiać teatrzyk jak w ostatniej walce to może niech lepiej nie walczy.

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2011-05-20 01:07:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Orientuje sie ktoś o której jest ważenie i konferencja i czy bedzie jakaś relacja live ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Tak myślałem czy sobie na Thompsona nie postawić, ale aż wieje od tego na kilometr. Jeszcze Mirek oczywiście dorzucił do pieca

Na poważnie to ktoś oprócz mnie uważa, że Lindland da Mamedowi ciężką walkę? Chłop ma 41 lat i zaliczał KO, ale czy Mamed jest tak dobrym strikerem jak Lawler i Belfort to nie wiem, Mamed w ostatnich kilku walkach każdemu kto chciał go obalić przynajmniej raz się to udawało, a Lindland radził sobie na glebie z kilkom czarnymi pasami. Jak to widzita?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W imieniu Federacji KSW pragniemy zaprosić wszystkich fanów MMA na konferencję prasową przed szesnastą edycją "Konfrontacji Sztuk Walki". Konferencja, która połączona będzie z oficjalnym ważeniem odbędzie się 20 maja o godzinie 17:00 w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot. Zapraszamy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Wszystko zależy od tego jak się pozbiera po kolejnej śmierci klinicznej w klatce.

Ostatnio sobie z tymi czarnymi radził dosyć dawno temu, zanim jeszcze Belfort go nie zmasakrował.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Happy easter fajters!

Następny temat

Mayhem w UFC!

WHEY premium