SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 16 21 maja 2011r

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 52597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Po co Mamedowi UFC, gdzie byłby jednym z wielu, skoro w Polsce zarabia przyzwoicie na walkach, do tego stał się medialnie rozpoznawalny, co jak widać owocuje kontraktami reklamowymi? Będzie efektownie obijał średniaków w Polsce, dorobi się na reklamach, założy jakiś klub i będzie żył na luzie.

Po co mu UFC, gdzie mógłby go dorwać jakiś Palhares czy inny rzeźnik, gdzie musiałby zachrzaniać jak dziki na treningach, żeby w ogóle nie odstawać od średniaków?

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Ja przypadku Błachowicza nie łączyłbym z Mamedem. Mamed jest tytanem pracy. Do każdej walki chce być przygotowany na 200% zakładając, że przeciwnik może być jeszcze lepszy. Zgoda - zdarzały mu się gorsze walki, ale zawsze był niezwykle niebezpieczny do samego końca. Poza tym dla mnie grają w innych ligach jeśli idzie o klasę zawodniczą. Dynamika, szybkość, eksplozywność i to tak w stójce jak i na glebie a przede wszystkim kocia zwinność sprawiają że jest zawodnikiem całkowicie nieszablonowym jak dla mnie. Wiem że niektórzy powiedzą, że to samo można odnieść do Błachowicza, ale realizacja w walce już nie ta. Wszyscy po walce z Taberą rozpływali się w zachwytach nad tym, jakim to Janek jest świetnym fighterem, a pojedynek z Soko najlepiej zweryfikował jego realne umiejętności. Dla mnie nigdy nie był nadzwyczajnym fighterem którego po oklepaniu kilku europejskich solidnych fighterów "puścić w świat" - dobrym jak najbardziej,ale na skalę europejską. No ale oczywiście każdy może mieć inny punkt widzenia w tej kwestii.

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
A może by tak zrobić walkę Mameda z Jankiem? To by było ciekawe...

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
GameDogFan skoro Pudzian nie jest zawodnikiem mma to kawaguchi ,najman i butterbean niezłą siare sobie zrobili przegrywając z nim, trenują tyle lat i przegrali z przerosnietym strong manem, ale hańba!
Ty dla mnie jestes plemnikiem bo kiedys nim byles, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 378
Plemnikiem :D Dobre :D Trochę niewspółmierne do tego czego ja się odnosiłem, ale powiedziałem, już nie śmiece na ten temat. :)
Co do reszty walk, to skład jest naprawdę dobry, można się spodziewać dobrych walk. Nigdy nie lubiłem spekulować czy obstawiać :)
To jest MMA, tutaj cuda mogą się wydarzyć :)

Przez lata American Pit Bull Terrier walczył dla swojego Pana, teraz to my musimy walczyć o nasze Pit Bulle...

Nie bądź idiotą! Sądź człowieka, nie rasę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
"Jak poinformował jeden z największych portali o tematyce sportów walki *******.com, walka Thompson & Pudzianowski nie odbędzie się z powodu wyprzedania przez jednego z fighterów wszystkich skór.
Jak mówi główny bohater - nie miałem wyjścia, zmusił mnie do tego Krystian.
Pudziana zastąpi w walce z DVD prawdopodobnie Maciej Lubicz, mało jeszcze znana, ale dobrze rokująca postać tego sportu. Co się ,co się stało - to pierwsze słowa Lubicza po tym jak się dowiedział, że będzie zastępcom wielkiego Pudziana. Obiecał, że zrobi wszystko co w jego mocy i na pewno nie zmarnuje takiej szansy.
Jak sam przyznaje jest w świetnej formie i to, że tak późno dowiedział się o walce w niczym mu nie przeszkadza. Trenuje z bardzo dobrymi sparingpartnerami - Tomasz Kamel, czy Krzysiek Ibisz to tylko niektórzy z mojego teamu, jestem im bardzo wdzięczny za to co dla mnie robią i na pewno ich nie zawiodę.
Menagerka Lubicza - Violetta Villas przyznaje, że to wielka szansa dla jej podopiecznego i jest bardzo zadowolona że Maciej dostał taką propozycję. Główny bohater zapytany jak zamierza się przygotować pod Thompsona przez te ostatnie dni, mówi - tak jak powiedziałem, z formą u mnie bardzo dobrze, nie mam żadnej taktyki pod James'a, powinno pójść gładko. Teraz tylko relaks i jeszcze raz relaks, wanna, piwko nic więcej mi nie potrzeba (śmiech).
Z tego co udało nam się dowiedzieć Pudzianowskiego zobaczymy prawdopodobnie dopiero na KSW 21 w walce z samym sobą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
A po przeczytaniu początku myślałem że to prawda.

Leże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Postanowiłem odrobić lekcje i obejrzeć dokładnie ostatnią walkę DVD z Kała-cośtam na Dream 16.





Walka ogólnie nudna, ale to było do przewidzenia.
Pierwsza ciekawostka to tylko 2 rundy, ale pierwsza 10 minutowa. Thompson był wypompowany już po pięciu, ale przed końcem pierwszej rundy się ogarnął. Japan zaczął nieźle, trafił nawet knockdown, ale DVD przetrzymał, dwa obalenia, dosiad. Runda wyrównana, ze wskazaniem na Yusuke. W drugiej Kolos dalej cały czas na górze, dosiad, GNP, obaj opadli z sił, koniec. Był nawet moment, że myślałem, że sędza przerywa, ale tylko przeniósł na środek. Runda w 100% dla DVD.
Decyzja bez sensu, jak na KSW ;)
Nie twierdzę, że Thompson wygra z Pudzianem, bo gdyby było takie ryzyko to nie doszłoby do tej walki. Prawdopodobnie DVD będzie ważył 160kg i padnie jak rażony gromem jak tylko Mariusz zobaczy ;)

Jakby kto miał Dream 16 na HDD to fajnie się tą walkę ogląda x2, na szybciej. Ruszają się wtedy w miarę normalnie. Mina Jamesa po werdykcie - bezcenna.

Zmieniony przez - Odies w dniu 2011-05-15 09:51:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
160 kg...? - tyle chyba nie...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2479
Witam. Ma ktoś może jakiś link do odcinka MSW w Orange sport z Pudzianem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Happy easter fajters!

Następny temat

Mayhem w UFC!

WHEY premium