SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 14 - wyniki ważenia live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964




""Natomiast Saletra zrobil z siebie bardzo zgrabnego chlopca Szczupak jest tak wyrzezbiony ze masakra, chyba nie mial takiego ciala nawet jak mial 20 lat - nie wiem czy wygra ale przy obecnej formie sylwetkowej to moze zamiast walczyc spokojnie chodzic po wybiegu i reklamowac kapielowki i wyrywac dupeczki"

Ja nie chce ujmować Salecie bo to nie kulturysta i mu to nie potrzebne ale osobiście uważam że WOGÓLE sie nie wyróżnia i zdanie "tak wyrzeźbiony ze masakra" mnie po prostu rozbawiło :) A na avatarze to ja ale w żaden sposób z nikim nie mam zamiaru konkurować..

Dorzucam zdjcie kumpla z siłki który jest tak naprawde średnio wyrzeźbiony i Salete z "rzeźbą ze masakra"

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2010-09-18 12:10:03

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2010-09-18 12:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
to trzeba bylo napisac jesli chodzi o poziom tkanki tluszczowej a nie o rzezbe, bo rzezba to nie tylko to ile kto ma tluszczu ale ilosc masy miesniowej, jakosc miesni, ksztalt, rozmieszczenie, do tego wlasnie poziom tluszczu, rzezba to caloksztalt sylwetki a ta ma o wiele lepsza ignatus (i trzeba naprawde sie nie znac, zeby zalozyc ze koles z avatara ignatusa odstaje od salety), saleta moze miec minimalnie nizszy poziom tkanki tluszczowej, zle to okresliles kolego Nastepnym razem pisz tak zebysmy wszyscy zrozumieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Nie wiadomo czy napinał brzuch ;) No i oświetlenie inne. Tzn. ja nie twierdzę że Saleta jest maks wyrzeźnioby żeby nie było :)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Kulturystycznie, wiadomo, ze czym ktos mniejszy tym lepszy, ale saleta ma 194cm, nie mozna wymagac, aby byl optycznie rownie masywny, jak kulturysta.

Zreszta facet po 40, z jedna nera, trudno zestawiac z jakims malolatem 20+.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2010-09-18 12:30:48

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
****a ludzie, skończcie te pedalskie gadki o tym kto lepiej wygląda, bo to nie ten dział i temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Zreszta facet po 40, z jedna nera, trudno zestawiac z jakims malolatem 20+.

Dokładnie o tym pisałem Ignatusowi.

Zmieniony przez - WiemTo w dniu 2010-09-18 12:44:32

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Temat wyniki wazenia, turniej z kategoriami wagowymi, to o czym mamy tutaj dyskutowac? Typowac mase przeciwnika chudziana, bo wage popsul.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Żałosny temat ,aż żal czytać niektórych postów.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Poanalizujcie lepiej budowy tych KSW girl, albo zawodniczek WMMA, jak już musicie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Wiadomo że wygląda Ok ja sie przyczepiłem tylko do zdania "wyrzeźbiony ze masakra" i tyle:P KOniec offtopu.
Przy tej wadze Buttera Pudzian po raz pierwszy ma szanse wykończyć kondycyjnie przeciwnika, oby mu sie udało bo z jak sie fasola odmachnie celnie to "odchodzony" Pudzian wyleci za ring..Ponad 80kg przewagi wagowej..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 29 LIVE

Następny temat

Rashguard PIT BULL ADCC

WHEY premium