SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 14 - wyniki ważenia live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5341
Kurde nie ogarniam tematu. Co za dzieci tutaj piszą
Jeden pisze, że Kułak to powinien być poważny, bo Kułak jest pewnie 10 lat starszy od niego. A nie wpadłeś na to, że Kułak to może taki jajcarz, a nie nudziarz?

Drugi, że KSW w dupie ma emocje i liczy się tylko kasa i oglądalność no ale zapomina, że ludzie oglądają dla emocji... i to te emocje właśnie oglądalność tworzą. Z tą wagą całkiem prawdopodobne, że to ustawka. Jakby wszystko było ok to by zważyli i nikt by o tym nie pamiętał. A teraz w śród znajomych będzie " Ty słyszałeś, że ten grubas taki ciężki, że nie mogli wagi znaleźć, a jak znaleźli to się na skali nie mieścił?" Noi każdy będzie chciał zobaczyć jak Pudzian leje tego grubasa.

Jeżeli to było umyślne, to doskonała zagrywka marketingowa KSW. Wątpię, żeby nie znaleźli wagi, która by temu podołała. Wystarczy się przejechać do pierwszego lepszego marketu na dział przyjęć mięsnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
jw.
"takie kaczki jak ty" hahaha, co to za dzieciak ;> cała wypowiedź jest taka "mondra"
dobryludz udzielaj się częściej, bo mi zayebiście humor poprawiasz. Kocham trolle i prowokacje.

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 996
Mało tego, mi się wydaje ,że nawet 200 kg nie ważył faktycznie. Może kole 190, nie wiem. Tak sobie sumitów przypominam i ponad 200 kg to serio duuużo jest jak na dzisiejszą" pierwszą ligę " w Japonii.

To ja, kaczka41,jakby ktoś nie wiedział

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311



























Więcej fot w galerii :

http://www.fight24.pl/ksw-14-na-wadze/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
tak ludzie oglądają dla emocji ale dzien przed walką juz nie ma sensu tak kombinowac, bilet kto miał kupic to kupił,
uwazasz ze ludzie przeczytają ze sie w skali nie zmiescił i zaraz dodatkowe 10 000 ludzi usiadzie przed tv? kazdy wiedzial ze eric to grubas a to czy wazy 200 czy 205 to nagle nie podniesie ogladalnosci.
i nie jestem dzieciakiem, to wy sie podniecacie przez kilkadziesiat stron "ustawioną" walką i to jest niedojrzałe, ja tylko prowokuje.
wystarczy poczekac do jutra , oczy otowrzycie jak Pudzian dostanie łomot, wtedy juz nikt nie bedzie pisał o ustawionej walce.tez moge sobie napisac ze przykładowo walke fedora i najmana jest ustawiona , wygra fedor to juz pewne.
taki głupi przyklad.
nawet jesli to rezyserka to co? pudzian cały czas bedzie walki ustawiał? myslicie ze jakikolwiek szanujący sie zawodnik nawet z nizszej pułki bedzie sie podkładał Pudzianowski dla kasy?
i co z tego ze wygra z erickiem i ten mu załatwi walki w moosin , jesli wszsytkie przegra? nierozumiem jaki sens dla erica miałaby miec ustawiona walka, zeby sobie narobic wstydu,zepsuc reputacje? ok Pudzian bedzie miał walke za pare miechow z kimbo, potem z man hoiem czy jak mu tam , obydwie przegra, kase zgarnie i co dalej? bedzie do kocna pluty i poniewiarany przez ludzi bo takie zagrywki to sporotwe ********. to sie logiki nie 3ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
mershero zwieksz mase i wtedy wyzywaj od trola, bo z taką wagą i wzrostem wywołujesz tylko usmiech na twarzy.

Zmieniony przez - dobryludz w dniu 2010-09-18 00:08:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5341
kaczka31 it's quite possible

Bez proszenia się prasy o napisanie jakiegoś newsa odnośnie tego eventu, dali im soczysty i szokujący materiał o tytule "Przeciwnik Pudzianowskiego jest tak ciężki, że zabrakło skali na wadze."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
na jakim programie to będzie o 18? ja czytałem że o 20 na polsacie

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 996


Wracając do wagi BB: walczył swojego czasu Konishiki Yasokichi . Ważył 287 kg, przy 1,87 m . (Fota)
Jest i Emanuel Yarbrough ale ten do 400 kg się zbliża.
IMO ponad 200 kg BB trochę naciągane (ale tylko trochę)

Co do dobryludzika...hmmmm

To ja, kaczka41,jakby ktoś nie wiedział

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Dobra panowie nie ma się co kłócić o te parę kg.

Dalibyście lepiej soga, bo dla siebie tych fot nie robiłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 29 LIVE

Następny temat

Rashguard PIT BULL ADCC

WHEY premium