SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 14 - wyniki ważenia live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 996
pudzian za 10 min dostanie 300tyś

Jeszcze źródełko...jakbyś mógł..

To ja, kaczka41,jakby ktoś nie wiedział

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Kaczka spales tej nocy czy emocje nie pozwolily Ci zasnac? :)

Obejrze sobie to szow dla Blachowicza.
Saleta wyglada lepiej niz Najman. :)
Mam nadzieje, ze Saleta ciezko znokautuje Najmana.
Co do walki wieczoru, wszyscy juz znamy wynik, wiec zobaczymy tylko w jakim stylu Pudzin to "wygra".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Saleta wygląda imponująco? "Szczupak jest tak wyrzezbiony ze masakra" to chyba innego Salete oglądałem..Wygląda "normalnie" , nie wyróżnia sie wogóle, a na pewno nie rzeźbą...


Co nie zmienia tego że mu kibicuje i mam nadzieje że wyśle Najmana do krainy snów :)

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2010-09-18 10:05:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
Kaczucha http://www.boxingnews.pl/ 

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"Saleta wygląda imponująco?"

A gdzie ja napisalem, ze Saleta imponujaco wyglada?

No chyba, ze to nie bylo do mnie, w takim razie sorry. Nie czytalem poprzednich wpisow. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
To do Piorunosa było który sie zachwycał sylwetką Salety:) Wg moich kryteriów to oceniając wyglądowo sylwetkę to bieda, połowa mojej siłowni lepiej wygląda :P Ale to nieistotne, ważne żeby Najmana ubił i żebym więcej już go w mediach nie widział..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Tylko, że połowa Twojej siłowni nie ma tylu lat co Przemek i nie funkcjonuje na jednej nerce.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
"Wg moich kryteriów to oceniając wyglądowo sylwetkę to bieda, połowa mojej siłowni lepiej wygląda" - lepiej wyglada to pojecie poniekad wzgledne dla Ciebie lepiej to moze byc cos innego niz dla innych lepiej :) Do zachwytu to jeszcze mi daleko.
No offence ale np. postać z Twojego avatara ma np. sporo gorsza sylwetke od takiego Salety podkreslam "pod wzgledem rzezby" a Ty podejzewam uwazasz inaczej. Ale niewazne dla jednych jak widac ma bdb dla innych nie.

Jedno jest pewne Pudzian nie jest szczuplutki a mieso polecialo na leb i na szyje



Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2010-09-18 11:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
sory ze sie wtrace ale ty uwazasz ze ignatus wyglada gorzej od salety ?

jakie kryterium uwzgledniles ? Kto by sie bardziej podobal 14-latkom, gejom, czy kryterium kulturystyczne ? Bo jak to ostatnie to sory winetu ale jestes idiotą.

Saleta wyglada moze lepiej, ale od Najmana, Kulaka czy butterbeana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Sandwich16 - Nie chce mi sie rozmawiac w ten sposob jak ze zfrustrowanym 20 latkiem.A niestety ton Twojej wypowiedzi na o wskazuje.

O jakim kryterium mowilem jasno napisalem wystarczy zeby czytac ze zrozumieniem i zastanowic sie zanim sie napisze i juz jadac na Twoim poziomie zebys nie mial klopotow ze zrozumieniem to "trzeba byc idiota zeby tego nie zrozumiec"

Powtorze pod wzgledem rzezby a dokladniej mowiac odtluszczenia i nie trzeba siegac do encyklopedii zeby zorientowac sie co to za tajemne terminy.

I tak jezeli na avatarze i na focie w profilu to jest Ignatus (czego nie wiem) to pod tym wzgledem Saletra ma lepsza sylwetke - powtarzam zebys zrozumial - "pod tym wzgledem"


Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2010-09-18 12:07:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 29 LIVE

Następny temat

Rashguard PIT BULL ADCC

WHEY premium