SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA I SYFY. MIT CZY PRAWDA ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 666
Siema,

chcialbym zebyscie wyrazili opinie na ten temat. Jedni pisza ze to mozliwe, drudzy ze nie ma zadnego zwiazku miedzy kreatyna a wystepowaniem wypryskow na twarzy. Zastanawia mnie to, bo mam 21 lat a nigdy nie mialem syfow na czole. Zdarzaly sie tam jakies pojedyncze incydenty, ale nic powatarzajacego sie. W tym roku w grudniu zaczalem brac kreatyne, zrobilem jeden cykl i oprocz wiekszej sily zostalo mi zasyfione czoło ... dodam, ze ponoc isntenieje zwiazek miedzy bialkiem ale bialka ostatnio jem nawet mniej niz powinienem. Co myslicie ?
Zastanawiam sie zeby znowu brac kreatyne ale zeby mi nie zmasakrowalo twarzy jeszcze barzdiej:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
wszystko zalezy od surowca zastosowanego , ja mam podobnie tylko ze u mnie po krecie odrazu wysyp na nogach i karku , poprostu mam to po krecie 2 albo 3 firm jak wezme inna to nie mam , próbowałem kilka razy czy to na pewno od kreatyny i sie sprawdza , wiec u Ciebie tez mozliwe , jakiej firmy stosowałeś kreatyne ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 666
Mono Universala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
nastepnym razem kup jabłko i sprawdz czy masz tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
jw zmień krete ...

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 666
ale kwestia zmiany z mono na jablczan czy wziecia porpostu mono innej firmy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
spróbuj zmienin na jabłczan u mnie po jabłku jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mnie wysypało na barkach strasznie po mono z treca, ale to bylo pare lat temu bralem tez vitalmaxa, universala, olimpu i po tych nie mialem nic takiego, takze chyba cos w tym jest ze zalezy od firmy/producenta

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
kazdy reaguje inaczej na inny surowiec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór suplementów

Następny temat

Pomózcie ułozyć plan na mase!!!!!

WHEY premium