SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - działu Trening dla początkujących i Treningu w domowych warunkach

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 11299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Zapraszamy do udziału w konkursie składającego się z dwóch części. Pomysłodawcami konkursu są moderatorzy działu "Trening dla początkujących" i "Treningu w domowych warunkach"

1) TEORETYCZNA

"Dlaczego należy zaczynać trening stopniowo"

Małe wyjaśnienie tutaj sprawa jest dość szeroka dlatego praca musi być napisana na minimum 2 strony A-4 czcionką Arial 10. Praca ma zawierać poszczególne etapy ontogenezy w rozwoju człowieka i rozwijających się na poszczególnych etapach cech motorycznych. Należy nawiązać jakie metody treningowe są najlepsze dla początkujących i jak wprowadzić początkującego do cięższych systemów treningowych.
Dodatkowym plusem pracy będzie poparcie jej dodatkowo swoimi doświadczeniami. Reszta to teoretyczna praca.

2) PRAKTYCZNA

"Zaplanuj roczny cykl treningowy dla osoby początkującej, trenującej w domowych warunkach"

Dostępny sprzęt:
1) prowizoryczna ławeczka
2) drążek montowany w futrynie
3) expander
4) własna pomysłowość - czyli to co znajda w lesie, na drodze, w garażu u babci itd. (liny, worki z piaskiem, beczki, sprzęt domowej roboty)

Tutaj rzecz jasna należy zaplanować cykl treningowy. Tutaj macie dość duże pole popisu od ćwiczeń przez sposoby radzenia sobie z brakiem sprzętu. Myślę że tutaj nie potrzebny jest szerszy komentarz.


REGULAMIN KONKURSU


- Użytkownicy wysyłają swoje prace na mail [email protected] lub [email protected].
- W temacie maila należy wpisać następującą formułę "Konkurs- TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH/(swój nick)"
- Prace należy zamieszczać w terminie do 22.12.2008r.
- Użytkownik wysyłający pracę na konkurs musi być jej autorem. Prace kopiuj-wklej nie biorą udziału w konkursie.
- W pracy należy podać dane źródłowe oraz bibliografię z której korzystano.
- Praca biorąca udział w konkursie nie może być wcześniej rozpowszechniana.
- Użytkownik zrzeka się praw autorskich na rzecz SFD.
- Moderatorzy działu TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH i TRENING W DOMOWYCH WARUNKACH wybierają najlepsze prace , które zostaną nagrodzone.
- Pula nagród wynosi 500 zł(do wykorzystanie w sklepie SFD), które zostaną podzielone między najlepsze prace.
- W razie niespełnienia wymogów konkursu lub niepełnej odpowiedzi na zadany temat moderatorzy maja prawo zredukować nagrodę lub całkowicie ją wycofać.
- Nagrody są rozsyłane tylko na terenie Polski. W przypadku zwycięzcy mieszkającego za granicą, nagroda zostanie wysłana pod wskazany adres w Polsce.

UWAGA

Jeśli ktoś ma przesłać pracę kopiuj/wklej proszę sobie darować oznacza to brak szacunku dla sprawdzających pracę i marnowanie naszego czasu. Taka praca nie zostanie wzięta pod uwagę a autor dostanie BANA na 3 miesiące.

Temat bardzo ciekawy i myślę że jesteście w stanie napisać bardzo interesującą pracę, a to na pewno zaowocuje nagrodą.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY POWODZENIA

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja równez złozyłem zamowienie. 2x six star whey protein i 1x Xpand- nowa formuła
czekam na kauriera i szame
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od jutra biore sie do roboty.. temat intrygujący... dający mozliwość wykazania sie wiedza i pomysłowością... ogolnie podoba mi sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Na to liczę że Was zainteresuje szczerze sam bym coś napisał ale nie mogę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Wydaje mi się że tematu bardziej odpowiedniego, i przydatnego do naszego działu nie dało się już wymyślić, no może poza "jak zmusić ludzi do czytania podwieszonych"
szkoda że jestem leń
pozdro

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2008-12-05 22:51:09

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Dodam jeszcze od siebie, ze jesli ktos mysli, ze uda mu sie jednak zrobic prace kopiuj-wklej, to nie radze... Sam dokladnie sprawdze, kazda prace pod tym wzgledem...

Co do rocznego makrocyklu, to nie chcielibysmy, by bylo to zwykle nudne rozpisanie makrocyklu... Beda liczyc sie wasze nowatorskie pomysly odnosnie planow jak i sprzetu... No i chceilibysy, by nasz zawodnik rozwijal sie ogolnie czyli nie tylko masa, ale i sila przy w miare godnej wytrzymalosci itd

Koniec wskazowek z mojej strony, a wiec do dziela

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No to czekamy na śmiałków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Adzik nie czekaj tylko bierz się za pisanie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Temat fajny

Dzisiaj zaczynam pisać

Pozdro.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Luksusowo czasu dużo temat fajny .

Szkoda ze ja nie mogę pisać

Powodzenia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
No temat luzacki dziś będę chciał tez napisać parę słów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Rion, jeden już podobny wygrałeś

Ps. Doradcy tak samo jak moderatorzy...? jeśli chodzi o konkursy?

Czasu wydaje mi się że mało będzie, ale da rade coś napisać sensownego

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLOG/REDUKCJA!!!!PREZENT NA 30-te URODZINY

Następny temat

FBW

WHEY premium