SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Otóż mam pytanie dotyczące zdjęć. Nie jest określone czy mają one przedstawiać sylwetki w postawie luzem, czy napięciu. Są one zatem czystym wyborem kandydata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witaj,
Zdjęcia poprosimy w obu wersjach czyli luzem i w napięciu. Wymogiem są slipki i miejsce robienia fotki, ponieważ w razie wygranej w etapie I, fotka w etapie II musi być dokładnie w tych samych slipkach i w tym samym miejscu i tym samym natężeniu światła żeby dało się jak najtrafniej ocenić.

Pozdrawiamy i czekamy na pytania - FitMax Team
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
ja będę brał pod uwagę tylko foty w pozach obowiązkowych i tak min 4 pozy ..bicepsy przodem, klatka p. bokiem, najszerszy tyłem i uda i brzuch... ale najlepiej jak będą wszystkie pozy obowiązkowe...wtedy było by najuczciwiej ...tak jak wyżej było pisane w slipach i miejsce światło to samo żeby było przy kolejnych porównaniach... coś tam słyszałem jeszcze że zwycięzca będzie mógł przeprowadzić trening ze mną , który ma być uwieczniony na video...oczywiście jeżeli ktoś wyrazi zgodę i chęć wzięcia udziału w treningu...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja widzę jeden problem...

"(...) fotka w etapie II musi być dokładnie w tych samych slipkach (...)"

a jak mi się gacie rozerwą przez ten czas albo będą w praniu akurat to mogę inne założyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witaj,
Faktycznie jeżeli zajdzie taka sytuacja ze "slipkami" to mogą być inne
Pozy obowiązkowe, które Andrzej wymienił i dla urozmaicenia poza na "luźno".
Co do treningu z Andrzejem też jest dodatkiem do nagrody w II etapie, oczywiście dla osób, które będą miały możliwość dojechania do Tczewa do siłowni XXL'
Pozdrawiamy FitMax Team
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witajcie,
W nawiązaniu do pytania o poszerzenie konkursu, poprzez włączenie Kobiet do rywalizacji. Ogłaszamy, że otwieramy również konkurs dla Kobiet. Zasady są identyczne, warunkiem jest uczestnictwo min. 3 kobiet dla ducha zdrowej rywalizacji. Nagrody za I etap wygrana w postaci biletu VIP na Nemiroff 2011, natomiast nagroda za II etap to BCAA+EAA 600g, Therm L-carnitine 90kaps, Slim diet 650g, Whey 81 2,2 kg i koszulka FitMax'a.

Prosimy o pytania,
Pozdrawiamy - FitMax Team
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
co tam są chętni do konkursu? zacznie coś się tu dziać? pokażcie trochę chęci rywalizacji... nie można tylko cały czas siedzieć ,,ukrytym,, za monitorem kompa... pokażcie się nam... weźcie na siebie zwycięstwo ale i krytykę przez tą naukę na pewno staniecie się najlepsi... zachęcam i zapraszam.... czekamy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Ja ze swojej strony powiem, że czekam na osobę która zrobi mi zdjęcia :)
Na pewno będzie wielu chętnych, spoko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Gorąco zachęcamy do rywalizacji, pokażcie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Termin nadsyłania fotek już za tydzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostki sportowo - żywieniowe by PawelSzEvc

Następny temat

FitMax_AB - ANTYOKSYDANTY (przeciwutleniacze) - Kompedium Wiedzy

WHEY premium