SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
No właśnie. Bo jak zrobisz sobie dziarkę na ramieniu 35cm, a za parę lat będzie tam 10cm więcej to może się popsuć tatuaż.

Dlatego chyba jedna jest rada:
najpierw obowiązki (masa), później przyjemności (tatuaże)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
O, kolejna lektura do nabycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
ja bym juz sobie totoo nie zrobił wiecej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
dla tego że tak jak pisał Marek ciągłe poprawki,ja już dawno przestałem dbać o to..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
A nie myślałeś, by jakoś laserem wymazać ten tatuaż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Zerknij proszę w wolnej chwili na facebooka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
nie chcę mi się z tym tatoo bawić jedni lubi inni nie u mnie to kaprys młodości dziś już mam inne poglądy, po za tym wytatuowane ciało na zawodach to lipa bo ujmuję się takim zawodnikom punkty... są sędziowie którzy to tolerują a są tacy co nie lubią ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714

Mam pytanie, od paru miesięcy mam problemy ze snem. To znaczy nie mam problemów z zasypianiem, lecz często budzę się w nocy by oddać mocz. Niby dużo nie piję wody, w ciągu dnia tyle nie chodzę. W nocy to tak z 4x się przebudzam, potem od razu zasypiam. Łykałem ZMA, efekt był lepszy. Jedynym wyjściem jest branie tego suplementu cały czas?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostki sportowo - żywieniowe by PawelSzEvc

Następny temat

FitMax_AB - ANTYOKSYDANTY (przeciwutleniacze) - Kompedium Wiedzy

WHEY premium