SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witajcie,
Fotki przesyłajcie do 5grudnia włącznie, a 6 powiemy kto wygrał nagrody.
Pozdrawiamy - FitMax Team
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Podsumowanie


Ok, to może ja zacznę bo za kilka dni mogę nie mieć dostępu do internetu

Jeszcze raz bardzo chciałbym podziękować firmie Fitmax za wygranie 1szej części konkursu, której nagrody nie mogłem odebrać z powodu przygotowań do zawodów. Jestem bardzo wdzięczny także Andrzejowi, za pomoc którą mi służył

W momencie zgłoszenia do konkursu, miałem kilka tygodni do Mistrzostw Polski. Andrzej dał mi cenne wskazówki, dzięki którym lepiej na zawodach pozowałem, zaoszczędziłem więcej mięśnia na redukcji. Dnia 23 października byłem w życiowej formie, po prawie półrocznej redukcji która była dla mnie bardzo wyczerpująca. Były to moje pierwsze zawody, dlatego bez opamiętania rzuciłem się na jedzenie, które spożywałem w pierwszych dwóch tygodni. Prócz tego znajomi ciągle mnie gdzieś zabierali, a tam nie stroniłem od alkoholu i jedzenia
Teraz jestem na off season, muszę zrobić sporo masy mięśniowej. Możliwe, że wystartuję w Mistrzostwach Polski szkół ponadgimnazjalnych, w kwietniu. Zobaczymy

Nie mierzyłem obwodów, maxów.
Lecz wiadomo, na redukcji były one małe a wyniki siłowe prezentowały się bardzo kiepsko. Teraz siła wraca do normy, w pasie jest 88cm czyli jeszcze nie ma tragedii. Lecz jestem strasznie niezadowolony z sylwetki, którą prezentuję. W końcu nie po to robiłem tyle redukcji, by znów się zalać. Ale jak wspomniałem, to był mój debiut więc szczerze mówiąc nie miałem pojęcia, że tak nagle się wszystko stanie. Nigdy nie byłem taki chudy, nigdy też się nie odwadniałem. Więc myślę, że to dlatego także organizm załapał tyle fatu i wody.

Teraz dam małe zestawienie zdjęć:

Tutaj fotki ze zgłoszenia do konkursu:













Następnie zawody












A teraz forma aktualna. Szczerze mówiąc to aż wstyd wstawiać





















Szczerze mówiąc, to nie mogę się doczekać redukcji

Dzięki jeszcze raz !



Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2011-11-29 21:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
hadesZiom2 nie przejmuj się, masa to masa, ma swoje plusy i minusy. Obwody do góry, wyrazistość mięśni w dół. Ja również straciłem na wyrazistości mięśni i to porządnie niestety.

Tego juniora do 23 lat podnieśli chyba specjalnie dla mnie, abym jeszcze zadebiutował, jako junior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Nigdy nie jest za późno by spróbować

Strasznie mały byłem po redukcji, muszę masę zrobić by coś mi zostało po redukcji. Tylko cholerka ciężko z tym jest, muszę jakąś pracę ogarnąć bo tak to nie da rady ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
hades--tak obawy masy i złego wyglądu to typowe dla kulturystów z sercem dla tego sportu, więc nie przejmuj się tym ja też teraz nie wyglądam tak jak bym chciał.Trzeba pamiętać że robimy to okresowo pod sezon a nie dla świru.Masę jak i definicję trzeba robić to jest wpisane w harmonogram roczny.Przyjdzie czas że znowu będziesz cieszył się swoją sylwetką z jedną różnicą...bedziesz większy..Trzeba cieszyć się także masą przecież to gwarantuje nam postęp...powodzenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Masz rację..

Dzięki wielkie, te słowa dały mi ogromną motywację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
motywacja wynika z twojej pasji, ja tylko uświadomiłem ci tok myślenia... pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5278
Przyszła kolej na moje podsumowanie tych niemalże dwumiesięcznych zmagań :) Pierwszy miesiąc przebiegł bezproblemowo wszystko przebiegało zgodnie z planem redukcyjnym tj. tłuszczu zanikał, a mięśnie pozostawały prawie w nienaruszonym stanie. Problem przyszedł później czyli kontuzja stopy co w konsekwencji doprowadziło do tego, że przez tydzień nie byłem na siłowni. Po wyleczeniu urazu zaczęło brakować chęci i motywacji do robienia intensywnych ćwiczeń, a czas kręcenia aerobów zmalał z 50 min do ok. 25 min najgorsze i tak było podjadanie słodkości :) Waga z 85kg spadła do 80kg chodź teraz może być ~ 81kg. Biorąc pod uwagę wszystkie zaistniałe czynniki uważam, że nie był to czas stracony, a zdjęcia ze "zmiany" można zobaczyć poniżej. Dziękuję bardzo za możliwość sprawdzenia siebie :)

Tak dla jasności po lewej są stare zdjęcia,a z prawej strony aktualne

1. Biceps przodem


2. Najszersze grzbietu przód


3. Najszersze grzbietu tył


4. Biceps tył


5. Klatka bok


6. Triceps


7. Brzuch

Kochaj kiedy możesz, ufaj kiedy możesz, kiedy trzeba pokaż kły...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
no nie ująłeś mnie tym że po tygodniowej przerwie straciłeś motywacje....widać różnicę zwłaszcza tyłem lecz jak na 2 m-ce to można było zrobić znacznie więcej....nawet bez aerobów jak byś trzymał solidnie ,,michę,, to więcej byś zdziałał.pamiętaj że motywacja jest w sercu i w głowie życzę ci jej o wiele więcej w przyszłości..pozdrawiam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Witam. Załączam swoje aktualne zdjęcia.
Niestety jakość zdjęć jest kiepska, beznadziejne światło. Aż jestem zaskoczony, że tak słabo wygląda moja definicja. W lustrze widzę to o wiele lepiej

W każdym razie, wyglądam teraz następująco:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.



Ogólnie jestem zadowolony. Jak wspominałem, nie miałem możliwości w pełni zaangażować się w dietę oraz trening przez październik z przyczyn niezależnych. W listopadzie za to ruszyłem pełną parą i mobilizacją. Efekt jaki uzyskałem to dodatkowe około 3-4kg.
Myślę, że różnica w obwodach jest zauważalna. Faktem jest, że definicja się pogorszyła, jednak uważam, że nie jest to aż taki istotny degress przy budowaniu masy. Myślę, że dieta okazała się być skuteczna.

Dalej zamierzam konsekwentnie budować masę mięśniową i myślę o zadebiutowaniu na scenie kulturystycznej w 3-4 kwartale przyszłego roku.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostki sportowo - żywieniowe by PawelSzEvc

Następny temat

FitMax_AB - ANTYOKSYDANTY (przeciwutleniacze) - Kompedium Wiedzy

WHEY premium