SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
O cholerka, no właśnie tak myślałem. Bo wiadomo jak po zawodach, jadłem więcej węgli. Ok 150g makaronu/ryżu do posiłku, parę dni temu zredukowałem do 100g. Ok, zwiększę tłuszcze, masło orzechowe zrobię to będzie git Mięsa teraz daję ok 150-200g, w 4 posiłkach. W porannym białko lub jajka, na noc twaróg. Oczywiście w posiłkach sporo warzyw i tłuszczy, no ale 5-10g. To co ok 5 dni będę zwiększał co 5g, gdzieś do 20-25g i zobaczę jak to wyjdzie czy to trochę za dużo?

Testy sponsorowane, czyli np. testy Waszych supli. Np, że ktoś zakłada dziennik, robi test suplementów. Zdjęcia przed / po cyklu na np Waszej kreatynie czy coś takiego

Bo kurcze spłukany jestem po tych zawodach i nie mam na nic hajsu, a w kwietniu najpewniej czekają mnie następne zawody, więc masę trzeba robić. To może jakoś bym się załapał na test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Poruszymy tą kwestię w firmie, gdy tylko taka akcja będzie organizowana zrobimy nabór w naszym dziale lub w dziale testów i będzie ogień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
z tymi tłuszczami też nie przesadzaj...powoli i obserwuj się a raczej ja dodasz trochę tłuszczów to ujął bym ww to pozwoli też na pozbycie się zbędnej wody...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Tak tak, chciałem uciąć węgle. Ale ciągle się coś u mnie zmienia. W sumie to muszę teraz zarzucić trochę mięsa na kości, bo niedługo może znowu zawody. Także teraz tak bardzo się nie będę przejmował zatłuszczeniem. Postaram się jeść czysto, spore ilości węgli, na stałym poziomie. Zobaczymy jak masa pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
pozostaje życzyć powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
hehe dzięki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
spore ilości ww to old school już dziś coraz mniej się sprawdza, dorzuć mięsa i więcej tłuszczu ja ci tak radzę, bo zalejesz się nie potrzebnym tłuszczem przy dużej ilości ww, a potem będziesz zwalał, a na końcu stwierdzisz że tych mięśni jest nie dużo więcej niżeli ostatnio.więc myślę że lepiej widzieć na bieżąco co się dzieje, a nie mieć wszystko przykryte tłuszczem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Więc jak proponujesz, 100g makaornu/ ryżu i 15g tłuszczy? Mięsa tak z 150-200g na posiłek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Kręcę aeroby 3-4x w tyg po 40min
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostki sportowo - żywieniowe by PawelSzEvc

Następny temat

FitMax_AB - ANTYOKSYDANTY (przeciwutleniacze) - Kompedium Wiedzy

WHEY premium