SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
ProSatan--piszesz na początku że nie trzymałeś diety z przyczyn nie zależnych,a na końcu twojego wywodu pojawia się stwierdzenie że dieta jednak była skuteczna. Co do zdjęć myślę że dokładnie obrazują twoją formę, w konkursie chodziło o pokazanie lepszej definicji a nie masy... życzę sukcesów w przyszłości .pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
Mimo że forma zawodnika troszkę się pogorszyła którego za chwilę ogłoszę zwycięzcą w kat. męskiej to wygrana należy się za włożone w przygotowania i za wielkie serce do tego sportu...ZWYCIĘZCĄ JEST....hadesZiom2 FitMax team gratuluje, gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie..zapraszamy do śledzenia dalszych naszych projektów...pozdrawiam.

Zmieniony przez - Majchrzyk w dniu 2011-12-06 12:04:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Hades - gratulacje, naprawdę było widać, ze ten sport wiele dla Ciebie znaczy!! należało się!!

Gratuluję również wszystkim pozostałym uczestnikom za walkę i zaangażowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Najwidoczniej się nie zrozumieliśmy. Przecież cały czas podkreślałem, że moim celem jest wzrost masy, a nie poprawa definicji. Nikt nie zwrócił zatem na to nawet uwagi, a chyba wypadało mi napomnieć, że to nie konkurs dla osoby będącej w etapie budowania masy. Poza tym w pierwszym poście nie ma mowy, że przemiana miała być ukierunkowana na sylwetkę startową, albo chociaż redukcję.

Z dietą również się nie zrozumieliśmy. Zaznaczyłem, że w październiku nie mogłem ćwiczyć oraz trzymać diety, ale od samego początku listopada do chwili obecnej jestem już na reżimie treningowym. Był przecież drugi etap w którym wklejaliśmy swoje "nowe" rozpiski.

Szkoda, że w ten sposób Pan to odebrał, bo czuję się się teraz kiepsko.

W każdym razie dziękuję, za możliwość udziału w konkursie i pozdrawiam.

Graty dla hadesa

Zmieniony przez - ProSatan w dniu 2011-12-06 12:47:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
najwidoczniej nie zrozumiałem jeżeli chodzi o twoją dietę, co do tego że konkurs był ukierunkowany na poprawę sylwetki to jasne jest że chodzi o pokazanie mięśni w lepszej formie (bardziej uwidocznione, na masie też można było coś takiego zrobić) natomiast ty się bardziej zalałeś, no przykro mi jak czujesz się zawiedziony, ale ja jeszcze nie brałem udziału w żadnym konkursie który był ukierunkowany pod kontem masy..moje wytyczne na bieżąco wskazywały na obcinanie kaloryczności i dokładanie aerobów raczej nie bez przyczyny.Teraz i mi jest ,,kiepsko,, że tak wyszło..pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5278
Takie małe wyjaśnienie "no nie ująłeś mnie tym że po tygodniowej przerwie straciłeś motywacje." jak napisałem straciłem chęć i motywację do wykonywania intensywnych treningów wcześniej ćwiczyłem stosując superserie. Po kontuzji zacząłem robić przerwy między seriami, gdyż nie byłem w stanie ćwiczyć na pełnych obrotach - ot taka zmiana :) Gdybym stracił całkowitą chęć to bym przestał chodzić na treningi i zalał bym się tłuszczem :D - takie drobne nieporozumienie słowne.

Na koniec gratulacje dla Hadesa, pewnie jesteś zaskoczony, że udało Ci się wygrać w konkursie na "najlepszą metamorfozę"

Pozdrawiam, a teamowi FitMaxa życzę trochę lepszego planowania i organizowania nowych przedsięwzięć jeżeli takowe się pojawią.

Kochaj kiedy możesz, ufaj kiedy możesz, kiedy trzeba pokaż kły...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witajcie,
HadesZiom2 wielkie gratulacje i życzymy sukcesów w przyszłości. W celu ustalenia odbioru nagrody, skontaktuj się z Markiem mail: [email protected]

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Hadesa i reszty uczestników
Pozdrawiamy - FitMax Team
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Ojej.. To ogromne zaskoczenie dla mnie.. Dziękuję ogromnie ! Jeszcze raz dziękuję Andrzejowi, że mi pomógł w przygotowaniach mojej formy życiowej! Dziękuję także firmie FITMAX, za nagrody które bardzo mi się przydadzą
Akurat przydadzą się te odżywki na budowanie sylwetki na nowy rok



Parę dni temu moja mama wylądowała w szpitalu i dzisiaj, wiadomo nie było w domu tego czaru 'prezentów'.. Dlatego dziękuję Wam raz jeszcze za prezent mikołajkowy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Życzymy Mamie powrotu do zdrowia.
Cieszymy się, że udało nam się troszeczkę przybliżyć atmosferę "Mikołajek".

Trzymaj się! Pozdrawiamy Mamę i życzymy powrotu do zdrowia - FitMax Team

Zmieniony przez - Sly-tech w dniu 2011-12-06 19:45:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Dzięki, na pewno przyda się..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostki sportowo - żywieniowe by PawelSzEvc

Następny temat

FitMax_AB - ANTYOKSYDANTY (przeciwutleniacze) - Kompedium Wiedzy

WHEY premium