SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KICK BOXING A RZEZBA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
WITAM

MOZE ZACZNE OD TEGO ZE MAM 16 LAT 185CM I WAZE OK 75KG. KICK BOXING TRENUJE OKOLO ROKU. PONIEWAZ NIE MAM ZBYT DUZEJ WIEDZY NA TEMAT ODZYWEK ECT KIERUJE PYTANIE DO WAS DRODZY UZYTKOWNICY: CZY PRZY TRENINGACH KICK BOXINGU MOZNA SIE WYRZEZBIC BO NARAZIE MI SIE TO NIE UDALO ( czesciowo na pewno przez brak diety) JEDNAK JESLI MOZNA SIE WYRZEZBIC TO JAKIE ODZYWKI POLECACIE MAM TROCHE TLUSZCZYKU CHCIALBYM ZAMIENIC TO NA MIESNIE NA KONIEC TRENINGOW JEST ZAWSZE WZMACNIANIE CZYLI BRZUSZKI POMPKI ECT. WIEC PODSUMOWUJAC JAKIE ODZYWKI ABY WYRZEZBIC SIE PRZY TRENINGACH KICK BOXINGU DODAM ZE TRENUJE 3-4 RAZY W TYGODNIU
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
dieta z ujemnym bilansem kalorycznym ci na poczatek wystarczy staraj sie robic po treningu jak masz sile jakies aeroby bieganie rowerek itp. z czasem jak nabierzesz wiedzy o suplementacji bedziesz mogl sie wspomoc spalaczem ale na poczatek to ci zdecydowanie wystarczy i staraj sie ograniczac weglowodany.

Zmieniony przez - Leci w dniu 2013-08-27 22:41:56

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Również mam 16 lat i również trenuję kick boxing. Przy rzeźbie i zrzucaniu tłuszczyku przydatne są aeroby, a kickboxing jest ich pełny. Skakanka, worek treningowy, walka z cieniem itp. - to wszystko Ci pomaga. Przeszkadzać Ci natomiast może zły tryb odżywiania. W tej kwestii nie jestem expertem, ale mogę CI powiedzieć, abyś ograniczył węglowodany i tłuszcze, na rzecz białka ( ale bez przesady z tym ograniczaniem, a wieku 16 lat nie potrzeba ścisłej diety). Odżywek na razie dotykać nie radzę, gdyż byłaby to tylko strata pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
po 1 - nastepnym razem wylacz cap lock'a
po 2 - tłuszczu nie da sie zamienić w miesnie, albo zbijasz, albo robisz mase
po 3 - wez sie za dobre odzywianie ;)

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
Dziekuje za pomoc, przepraszam za caps locka z tymi weglowodanami mysle ze sluszna rada bo biale pieczywo makaron ziemniaki tony slodyczy i slodzonych napojow sa na porzadku dziennym zapytam jeszcze o jedno czy w rzzbieniu swojego ciala pomoze ograniczenie tluszczow i weglowodanow + treningi czy potrzebna jest jakas specjalana dieta? a co do odzywek rozumiem ze mam ich nie ruszac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NieWiemCoNapisac
Dziekuje za pomoc, przepraszam za caps locka z tymi weglowodanami mysle ze sluszna rada bo biale pieczywo makaron ziemniaki tony slodyczy i slodzonych napojow sa na porzadku dziennym zapytam jeszcze o jedno czy w rzzbieniu swojego ciala pomoze ograniczenie tluszczow i weglowodanow + treningi czy potrzebna jest jakas specjalana dieta? a co do odzywek rozumiem ze mam ich nie ruszac :)



To nie ma być dieta, ale zdrowe odżywianie :) Nie rezygnuj z węglowodanów złożonych ( białe pieczywo, makaron, ziemniaki). Zamiast tego, odpuść sobie węglowodany proste ( słodzone napoje, słodycze, ciasta itp.). A co do drugiego pytania, to tylko Ty możesz znać na nie odpowiedź. To zależy od wielu rzeczy, min. od reakcji Twojego organizmu na ograniczenie węglowodanów i tłuszczy. ŻADNEJ DIETY. Jeżeli zaczniesz spalać tłuszcz, to jest okej. Jeżeli natomiast nie, to dołóż sobie jakieś ćwiczenia aerobowe, lub ewentualnie kombinuj z liczbą białka, węgli i tłuszczy, aby znaleźć odpowiednie dla siebie proporcje. Nie rezygnuj od razu ze wszystkiego, ale rób to stopniowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
te produkty ktore wymieniles powinienes calkowicie wyeliminowac jesli chcesz spalic tluszcz. ogranicz tylko tluszcze niezdrowe. jesli chcesz wiecej sie dowiedziec odwiedz dział o odżywianiu ;)

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
Czy moglbym prosic link do tego dzialu? jestem tu nowy i nie bardzo ogarniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NieWiemCoNapisac
Czy moglbym prosic link do tego dzialu? jestem tu nowy i nie bardzo ogarniam



https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html Nie przeraź się, ilością informacji. Wiedza przychodzi z czasem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Odżywiaj się zdrowo i trenuj. Zainteresuj się siłownią.
Odżywki w tym wieku są bez sensu

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78
Kick to treningi aerobowe czyli wpływają na spalanie tłuszczu i rzeźbę. Dieta ścisła nie jest ci potrzebna ogranicz słodycze, fasfoody, piwo, tłuste jedzenie i napoje gazowane staraj się odżywiać zdrowo i tkanka tłuszczowa sama spadnie. Dieta liczenie kalorii, odżywki to by ci było potrzebne przy robieniu masy wtedy z tym jest problem trenując 3-4 razy sporty walki ;)

Wszystko to kwestia czasu i wytrwałości:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
nie słuchaj tam kogoś kto pisał Ci żebyś zostawił,zamień na pełnoziarniste/razowe,makaron pełnoziarnisty,ziemniaki czasami mogą być.dział odżywianie zapraszam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro 2 kreatyn

Następny temat

DZIŚ PULEW VS THOMPSON ELIMINATOR IBF

Wiecej