SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAŹMIERCZAK ŁUKASZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 171980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849


Tu dla odmiany koleżka spod skrzydłą Łukasza Tomek Pietras(wice mistrz swiata z 2005 i 3 lokata MŚ 2006,mistrz europy 2006) Fitness,widziałem forme osobiscie,swietne wrazenie mega poprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co on z włosami zrobił
a co do
tymczsem,zauwazylem moim wprawnym okiem,ze nurkowanie (raczej trudno w najblizszych okolicach o ciepla wode,nawet w egipcie) bardzo wplywa na obnizenie ilosci tluszczu w organizmie,zainteresowalem sie nawet tym doglebniej i medycyna nurkow potwierdza ten efekt wiec polecam jak nie nurkowanie to przynajmniej basen

to wiele razy była rozkminka że właśnie pływanie działa zupełnie odwrotnie jeżeli idzie o poziom tłuszczu... niska temperatura, spada metabolizm, krew 'odpływa' z naczyn na powierzchni i konczyn (stad np drgawki w zimnej wodzie) ... zreszta mozna popatrzec na zawodowych pływaków - NIGDY nie maja dobrej rzezby

ale nie mam zamiaru tego udowadniac, tak poprostu pisze, bo może przyda sie zweryfikowac to raz jeszcze

Zmieniony przez - om w dniu 2007-02-22 01:30:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
zawodowi plywacy nie trzymaja diety wysoko bialkowej i nie trenuja pod katem rozbudowy miesni,mowie co zauwazylem-chodzi o godzine "marzniecia" w ruchu dziennie,poza tym zaczerpnalem informacji w fachowej literaturze wiec nie potrzebuje zadnych potwierdzen "teoretykow"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717
jak generalnie było w Egipcie ? ominęła Cie zima w Polsce chyba jak byles w ciepłych krajach, w tym czasie napadało sporo sniegu hehe !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1689
A ja mam pytanie glupie i to bardzo... , ale nie chcialem tworzyc nowego tematu a widze ze Pan moze sie bedzie znal . Mam 17,5 roku. Przetrenowalem sie i to dosc ostro. I teraz to pytanie. Czy przestanie mi rosnac penis? Bo od dluzszego czasu nie widze "przyrostu", a wrecz przeciwnie- chyba zmalal :/. A kilka cm by sie jeszcze rzydalo. Sorry z gory ze zasmiecilem to troche :P

WszyscyRodząSieRówni.PóźniejszyStylŻycia,dietaIrozsądnyTreningKształtująCiało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
przetrenowales sie i nie rosnie juz penis?

łoo curva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
wydaje mi sie ,ze tez ostro trenowalem i nie mam powodow do narzekan,mysle ze to sprawa czysto indywidualna - innyrodzaj umiesnienia.
Choc dowiedziono,ze gh wplywa znacznie na takie dolegliwosci,mysle ze nie powinienes sie jeszcze tym martwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
fajne foty Łukaszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1689
Ok. Dzieki za lekkie pocieszenie, a co do autora tematu: Mozesz pokazac swoj plan treningow???

WszyscyRodząSieRówni.PóźniejszyStylŻycia,dietaIrozsądnyTreningKształtująCiało.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki prop najpewniejszy?

Następny temat

deka z EC

WHEY premium