SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jurek - życie zaczyna się po 30 :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
A oznaczyleś na google maps ,gdzie jest Wiejska Gym,bo tak patrzę i nie widzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 593 Napisanych postów 1127 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8637
masti
A oznaczyleś na google maps ,gdzie jest Wiejska Gym,bo tak patrzę i nie widzę :)

Nie oznaczyłem nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak to się oznacza w google
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
jurek
masti
Jurek,mam pomysła ;)


Podczas urlopu bylem w fajnej okolicy i szukałem na Google maps ciekawych miejsc.
I znalazłem to.
Pomyślałem sobie ,że mógłbyś przed wiejską gym coś w temacie zmajstrować i tam umieścić.
Pewnie sołtys i gmina chętnie się na to zgodzą i jeszcze pomogą.
I koniecznie to zamieścić na Google maps. Będzie wielu zainteresowanych.

Tak myślę ;)




Właśnie wczoraj byłem na rozmowie i szykuje się gruby projekt jest pomysł by zrobić Motocykl z motocyklistą naturalnych rozmiarów i postawić go na bulwarach w miescie Jarosław czekam teraz na efekt rozmów z burmistrzem czy da pozwolenie na to l.
A co do wiejskiej gym myślałem jakiś szyld wyspawać może lub do siłowni jakas dekoracja co by na ścianie powiesić.
Pomysłów w sumie dużo jest ale kiepsko z.czasem na ich realizację .

Trzymam kciuki żeby się udało, będzie mega jazda jak się uda ten projekt zrealizować
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Jurek-bardzo łatwo się to robi.
Jak będziesz w tej siłowni,klikniuj na mapie symbol w dole po prawej stronie-kólko z takim krzyzykiem,jakby celownikiem.
Wtedy pokaże się niebieski punkt gdzie jesteś.
Kliknij na to i napisz Wiejska gym i gotowe :)

Potem można dac szerszy opis ,itp :)

A jak się nie uda wyślij mi na tej mapie miejsce gdzie jest ta siłownia,to ,to zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 593 Napisanych postów 1127 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8637
masti
Jurek-bardzo łatwo się to robi.
Jak będziesz w tej siłowni,klikniuj na mapie symbol w dole po prawej stronie-kólko z takim krzyzykiem,jakby celownikiem.
Wtedy pokaże się niebieski punkt gdzie jesteś.
Kliknij na to i napisz Wiejska gym i gotowe :)

Potem można dac szerszy opis ,itp :)

A jak się nie uda wyślij mi na tej mapie miejsce gdzie jest ta siłownia,to ,to zrobię

Dobra będziemy to ogarniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 593 Napisanych postów 1127 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8637
masti
Jurek-bardzo łatwo się to robi.
Jak będziesz w tej siłowni,klikniuj na mapie symbol w dole po prawej stronie-kólko z takim krzyzykiem,jakby celownikiem.
Wtedy pokaże się niebieski punkt gdzie jesteś.
Kliknij na to i napisz Wiejska gym i gotowe :)

Potem można dac szerszy opis ,itp :)

A jak się nie uda wyślij mi na tej mapie miejsce gdzie jest ta siłownia,to ,to zrobię

Chyba to zrobiłem szukaj Wiejska Gym indaj znać co znalazłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Sukces!!!

Wstaw jeszcze zdjęcia i opis :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 593 Napisanych postów 1127 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8637
masti
Sukces!!!

Wstaw jeszcze zdjęcia i opis :)




Coś tam próbowałem wstawić niby były ale jeśli nie widzisz ich to coś poszło nie tak i raz jeszcze spróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 593 Napisanych postów 1127 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 593 Napisanych postów 1127 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8637
Dziękuję za te super dary


?si=XcKHJmnbVOjZkhPH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*****DZIENNIKI TRENINGOWE*******NAGRODY*******

Następny temat

Wpływ diety na łysienie

WHEY premium