SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jurek - życie zaczyna się po 30 :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2908
Ile razy w tygodniu Pan ćwiczy ?
Ps. Wspaniała forma , jedynie pogratulować i oby dalej z takim samy zawzięciem realizować plan ;)

Zmieniony przez - roni1999x w dniu 2014-12-31 10:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
roni1999x
Ile razy w tygodniu Pan ćwiczy ?
Ps. Wspaniała forma , jedynie pogratulować i oby dalej z takim samy zawzięciem realizować plan ;)
Mój plan jest 3 dniowy ale nie zawsze go realizuje czasem ćwiczę 6 dni za pożądaniem po jednej lub dwie partii bo nie ma czasu wiec rużnie to bywa najważniejsze że nie robie przerw cały czas ćwiczę ...
Zmieniony przez - roni1999x w dniu 2014-12-31 10:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2908
Po jakim czasie było widać jakieś efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
roni1999x
Po jakim czasie było widać jakieś efekty ?
po 6 miesiacach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2908
Do tego trzeba mieć charakter . Sam po sobie widzę od tego tygodnia trzymam wszystko dietę,trening .Byłem bardzo zmotywowany , a po jakimś czasie to zanika bo chciało by się w krótkim czasie zrobić tak wiele , a tak nie ma. Stoimy przed wyzwanie jak bardzo tego chcemy , bo żeby coś w sobie zmienić potrzeba czasu . Mimo , że każdego dnia dajemy z siebie 100% a efektów nie ma idziemy dalej wierząc , że osiągniemy swój cel , nie ważne jak długo to będzie trwało , będziemy trwać w tym aż zostanie wykonany . Myślę , że z takim podejściem , z życiem możemy zrobić cokolwiek będziemy pragneli . A Pan jest najlepszym dowodem na to mimo wieku , mimo wszystkich przeciwwskazań Pan robi kawał dobrej roboty ;) Obym i ja na swojej drodze nie zwątpił w tym co robię .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
roni1999x
Do tego trzeba mieć charakter . Sam po sobie widzę od tego tygodnia trzymam wszystko dietę,trening .Byłem bardzo zmotywowany , a po jakimś czasie to zanika bo chciało by się w krótkim czasie zrobić tak wiele , a tak nie ma. Stoimy przed wyzwanie jak bardzo tego chcemy , bo żeby coś w sobie zmienić potrzeba czasu . Mimo , że każdego dnia dajemy z siebie 100% a efektów nie ma idziemy dalej wierząc , że osiągniemy swój cel , nie ważne jak długo to będzie trwało , będziemy trwać w tym aż zostanie wykonany . Myślę , że z takim podejściem , z życiem możemy zrobić cokolwiek będziemy pragneli . A Pan jest najlepszym dowodem na to mimo wieku , mimo wszystkich przeciwwskazań Pan robi kawał dobrej roboty ;) Obym i ja na swojej drodze nie zwątpił w tym co robię .

Dobrze mówisz kolego... Życzę wytrwałości w dążeniu do celu i dużych przyrostów w nowym roku .. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
Przegląd formy po dłuzszym czasie nie obecnosci na forum













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
Nogi słabe jeszcze bo pozno zacząlem je robic ale katuje je ostro i juz jakis efekt widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
jest bardzo dobrze - przydała by się zmiana nazwy tematu, jakaś propozycja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
ASNF
jest bardzo dobrze - przydała by się zmiana nazwy tematu, jakaś propozycja?

No własnie by sie przydała ale nic mi do głowy ie przychodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*****DZIENNIKI TRENINGOWE*******NAGRODY*******

Następny temat

Wpływ diety na łysienie

WHEY premium