SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jurek - życie zaczyna się po 30 :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 1119 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8613
Próby siły były niebezpieczne ale dałem rade .


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130868
Mogę Cię przenieść do +35
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 1119 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8613
ojan
Mogę Cię przenieść do +35

Tak nie ma sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 1119 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8613
2 godzinki przyjemności jazda i trening


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130868
Fajna jakość filmu.
Wystarczająca ilość sprzętu dla kilku chętnych
Chudy ale silny!
Zacznij więcej jeść bo nie zdobędziesz więcej mięśni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 1119 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8613
ojan
Fajna jakość filmu.
Wystarczająca ilość sprzętu dla kilku chętnych
Chudy ale silny!
Zacznij więcej jeść bo nie zdobędziesz więcej mięśni.

Tak jakość filmu powala haha z siłą to kiepsko u mnie jest A co do jedzenia coś tam jem ale nie mam diety typowo pod kulturystyke nie liczę kalorii itp.
Cwicze bo lubię nie mam ciśnienia na duże mięśnie i siłę ćwiczę by być w przyzwoitej formie troszkę lepszej niż przeciętny 40 latek


Zmieniony przez - jurek w dniu 2020-03-11 13:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130868
Jesteś na tyle chudy, że nie musisz liczyć kalorii
Dużych mięśni nie jest tak łatwo się dorobić przy takim wzroście jak Twój.
Gdy będziesz mniej twardy (tzn. Twoje mięśnie będą większe i nie tak wysuszone) to bliższy kontakt będzie atrakcyjny dla piękniejszej płci .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 1119 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8613
ojan
Jesteś na tyle chudy, że nie musisz liczyć kalorii
Dużych mięśni nie jest tak łatwo się dorobić przy takim wzroście jak Twój.
Gdy będziesz mniej twardy (tzn. Twoje mięśnie będą większe i nie tak wysuszone) to bliższy kontakt będzie atrakcyjny dla piękniejszej płci .

No zgadza się że przy moim wzroście ciężko naturalnie O duże mięśnie ale jak dla mnie i tak jest już dobrze cieszę się z tego co mam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130868
Wystarczy więcej jeść i w sposób naturalny wypracujesz większe mięśnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 1119 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8613
Trening z widzem.
Dziś dotarło do mnie że moja siłka to bezcenny skarb przez najbliższe 2 tygodnie.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*****DZIENNIKI TRENINGOWE*******NAGRODY*******

Następny temat

Wpływ diety na łysienie

WHEY premium