SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jurek - życie zaczyna się po 30 :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 1119 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8613
Vodka52
Jesteś idealną motywacją dla leniwych nastolatków! Skoro w tym wieku zrobiłeś z siebie (co tu dużo ukrywać) cudo to młodociani kulturyści powinni się na Tobie wzorować:). Super jest. Idealna przemiana w taki krótkim czasie i co więcej bez diety. Szacuneczek!. Jakbyś mógł to pochwal się planem treningowym? Pozdrawiam.

Co do planu to dopiero 2 miesiące według planu cwicze wczesniej było bez planu ogolnie to porazka była i plenie mięsni a plan sam sobie zrobiłem patrząc po forach na inne plany
klatka płasko
wyciskanie sztangi 4x10-8
rozpietki 3x11-9
klatka skos
wyciskanie sztangi 4x8-5
biceps
uginanie ramion sztanga łamana 3x12-10
uginanie ze skrętem hantelek 3x12-10
młotkowy hantelkami 3x12-10
triceps
wyciąg do dołu stojąc 3x12-10
wyciskanie francuskie leżąc 3x12-10
wyciskanie z za głowy siedząc 3x12-10
tyle na jeden dzien
dzien drugi
plecy
przyciąganie szerokim nachwytem do siebie siedziądz 4x12-10
przyciąganie sztangi do brzucha stojąc 3x11-9
martwy ciąg 3x11-9
barki wyciskanie hantelek sidząc 3x12-10
podciąganie do brody stojąc 3x11-9
stojąc hantelki na boki 3 x11-9
nogi
przysiady z sztanga na plecach 3 x 11-9
brzuch
unoszenie nóg do góry leżąć z obciążeniem na stopach x50 powtórzeń
brzuszki siedząc z obciazeniem x50 powtórzeń
unoszenie tułowia i nóg jednoczesnie do góry leżac 3x 25
to tyle nie wiem czy ten plan jest ok ale tak robie podejrzewam ze za dużo troszke tego ale co zle to poprawcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 1119 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8613
HerbertuS
Na prawde duży szacunek że chce Ci się w to wszystko bawić i trenować w tym wieku :) Co do sylwetki na pewno jak będzie większa masa to będzie super :)

Mam swoje lata ale nie czuje sie na tyle i jak narazie nie przestane cwiczyc dodam ze to siłownia w takiej graciarni obok domu troszke sprzętu dużo chęci a efekty sami widzicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
kurde, no szacunek. Plan imo taki sobie. Jak działa to dobrze. Trzeba na sobie samym sprawdzać, ja po roku doszedłem do tego jak robić dobrze klatkę, tak żeby rosła. Dlatego ona u mnie sporo odstaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1520
Szacun, ze chce ci sie zaczynac trenowac na silowni w tym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
a co to jest 35 lat :). Pany Wam się wydaje że tylko 15 latkowie mogą ćwiczyć? Nie nie, my też możemy, sam mam też nie mało lat i siłownia cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
n3x tylko w profilu widzę 7 lat różnicy między tobą a jurkiem. To tak jak by porównać 15 latka (tak jak napisałeś wyżej) do 22 latka, gdzie metabolizm, zdrowie i inne czynniki też ulegają zmianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 1119 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8613
Ważyłem sie dzis przybyło mnie 3,5 kilo w 7 tygodni nie wiem czy to mało czy dużo???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Sporo! Możesz dodawać nowe zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 1119 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8613
Dzis wieczorem zdjecia dodam zrobiłem wczoraj ale ten przyrost to napewno zasługa wprowadzenia planu treningowego wczesniej cwiczyłem te s ame partie miesni z dnia na dzien co napewno niewle dało raz sie przetrenowałem nie wiedziałem co mi jest poczytałem i zrozumiałem ze paliłem miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Krok w przód, powodzenia. Widze wszystko idzie w dobrym kierunku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*****DZIENNIKI TRENINGOWE*******NAGRODY*******

Następny temat

Wpływ diety na łysienie

WHEY premium