SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina - unikalny reduktor tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
najpierw zacznij od malych dawek efki, sprawdz jak dziala i jak wypadnie w polaczeniu z yohi. Moim zdaniem lepiej brac 3 razy dziennie mniejsza dawke niz 2 razy wieksza (sprawdzone na sobie :> ), czyli np. na poczatek polecalbym (1 dzien : 1 tussi wez np. rano > jak ok to 2 dnia : 1 tussi przed sniadaniem (na czczco), przed treningiem jeszcze jeden (tak z 30min), a potem wskocz na 3xtussi (np. przed obiadem dorzuc jeszcze jednego). Bedziesz mial 45mg efki dziennie, co juz raczej napewno da efekt - do kazdej porcji efki dobrze jest dorzucic kofeine - ty masz termo speeda, mozna by wiec 2 kapsulki dac (wtedy masz tej kofy prawie 200 - wystarczy), uwazaj tylko na cisnienie, bo przy 6 kapsach dziennie robi sie tego sporo, dlatego ewentualnie mozesz zrobic rano 2xtermospeed, do obiadu do tussi 1x termo, a przed treningiem znowu 2x (albo jak boisz sie o cisnienie to wlasnie podczas treningu 1), lifeenergy przed treningiem raczej, l-karnityne nie mam pojecia, nie uzywalem to nie moge nic polecic :} Yohi, najlepiej tez rozkladac byloby na rowne porcje w ciagu calego dnia razem w efka (nie boj sie o polaczenie, to nie sa duze dawki), ale dla wygody, dodaj sobie np. do tego rannego zestawu (zalecana dawka 20mg, ale mysle ze jak z efka wezmiesz 10mg to tez niezle kopnie - nie wiem jak u ciebie wyjdzie polaczenie efi + yohi przed treningiem, ja probowalem i dziwne uczucia, wiec zrobisz jak ci poleca inni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie polecałbym łączenia efki i yohi w jednej dawce
a z rana kofeina (lub thermo speed) z yohi - przed aerobami

rozkładnia dawki nie da za dużo bo yohi działa w trakcie pracy aerobowej - tak więc wtedy ją wykorzystuj jak trzeba - w ciągu dnia nie trzeba raczej

najpierw jednak sprawdź jak reagujesz na takie połączenia !

btw - temat efedryny zakazany jest w tym dziale /uśmiech/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Hey.Ritual dzieki za odpowiedz-sprawdzę jak to wyjdzie w praniu
kanarek-przepraszam nie wiedziałem że to temat zakazany Z Twoich rad jak najbardziej skorzystam i oczywiście wszystko powolutku-sprawdze jak to bedzie na mnie działaćPozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11
Czy johimbina zawarta w transdermalach to dokładnie to samo,co johimbina w kapsułkach?Tzn.,czy np.jeśliby zawiesinę kapsułki rozprowadzić na skorze,to efekt będzie analogiczny do zastosowania np.Lipoderm-Y?
Chodzi mi o działanie samej johimbiny, bo w transdermalach są na pewno jeszcze inne skladniki aktywne.Zakladam,że ich stężenie też jest różne w zależności od sposobu podawania...
Poza tym wiele substancji zawartych w spalaczach tłuszczu znajduje się też w kosmetykach 'wyszczuplających'(np.centella asiatica,fucus vesiculosus,laminaria,kofeina,L-karnityna itp.itd.).Czy działanie specyfiku(ogólnoustrojowe lub miejscowe)zależy od jego formy i można z powodzeniem transdermalnie zastosować substancje przeznaczone do użytku wewnętrznego?(bo oczywiście lepiej nigdy nawet nie próbować łykać kosmetyków)
Może moje wątpliwości są trywialne,ale moja wiedza na tym polu jest minimalna.

Mysia78

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
moosiałabyś mieć nośnik dla johimbiny, na jakich oparte są topicale, ktoory pozwoliłby jej na penetrację skoory; nie wystarczy nałożyć proszku johimbiny na powierzchnię skoory

w kosmetykach stężenie soobstancji aktywnych jest z regooł stosoonkowo niższe niż w preparatach sportowych

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
a w sportowych topicala znacznie wyzsze bo nei dochodzi(teoretycznie) do pobudzenia CUN np. lipoderm y ma na dawke 50mg-100mg yohin co oralnie moglo by wyprawic na tamten swiat nie jednego i nie jedna
...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co mam przez to rozumieć :
"Yohimbe 50mg
(standaryzowana na 3% johimbiny) "

to jest ilosc w jednej dawce danego spalacza, ile tam jest alkalicznej yohimbyny? Chce dobrze rozplanowac dawnowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
1,5 mg - czyli mało

!PzdR!

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-01-17 08:05:07

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dostalem HMB 240kaps co sobie z tym zrobic? ;)

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium