SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina - unikalny reduktor tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
termogen II to nie syntetyki, ale ziolka - zarowno yohi jaki i efa. Lepiej zestackuj 2 hcl'y - czyli np. tussi tak jak piszesz i yohi jakas hcl (ta z house factory np. ), i oszczedzisz sporo kasy i zdrowia [:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
nie poelecam syfowej efi herbal ani yohin a juz napewno nie ich polaczenie ,dalmnie to pomylka ,jesli juz to kup tussi i kofeine syntetyczna i to ci narazie styka pozniej pomysl o yohimbinie z kofeina albo oral (gorsze wyjscie) albo transdermal (lepsze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytałem wszystko i z tego wynika, ze lepiej nie brac yohimbiny w jednej dawce z eca? Mam tighta i vaso pro. Napiszcie czy lepiej robic odstęp kilku godzin? Jutro zaczynam. Pierwszy tydzien 1 kaps tight i 0,5 tab vaso pro. Nastepne trzy tygodnie 2xtight i 2x 0.5 tab vaso pro i ostatni tydzien tak jak pierwszy. Lepiej brac razem eca i tight w jednej dawce czy w odstępach czasowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Teraz to już sam nie wiem co wybrać
Ritual a więc jeśli to zioła to powinno byc lepiej dla zdrowia czy tak?
qazar-piszesz żeby nie były połączone więc jak sądze ten Termogen II odpada tak?A jeśli bede brał tą kofe+tussi to jak to się będzie miało do picia kawki bo duzo jej pijęA ten nowy preparat Olimpu to warto to kupić?Teraz na tym co biore to poce się okropnie no i serducho nieźle napi..... Sorry ze tak pytam i pytam no ale chciałbym wkońcu znaleźć dla siebie i mamy też jakiś preparat co spali ten fet definitywnie-tak więc co ostatecznie radzicie?Dzieki i pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Mag - wrecz przeciwnie. Efedryne pozyskuje sie z mahuang, rosliny - np. w termogenie masz MaHuang Extract (8% Ephedra = 25mg Ephedra Alkaloids) - 310mg. Czyli 310mg substancji na porcje, z czego czysta efedryne stanowi tylko 8%, reszta to inne 'smieci', ktore absolutnie ci nie sa potrzebne, a moga powodowac tylko nieoczekiwane efekty uboczne (alergiczne i nie tylko). Znacznie lepiej wypadaja w tym wypadku srodki syntetyczne - hcl (chlorowodorki), bo wiesz co bierzesz :) Znacznie lepiej i bezpieczniej takiej srodki tez laczyc. Dlatego imo zostan przy tussi + kofa, a jak chcesz cos ala termogenII to dorzuc jeszcze yohi hcl.

W 2 kapsach (1 porcji tII masz ) :
Yohimbe Bard Extract (10mg Yohimbine HCL) - 500mg
MaHuang Extract (8% Ephedra = 25mg Ephedra Alkaloids) - 310mg
Guarana Extract (22% Caffeine = 33mg Caffeine) - 150mg
Willow Bark - 100mg
Caffeine anhydrous - 100mg
Cayenne - 100mg
Ginger Root - 100mg

Czyli tak naprawde : 1 kapsa yohi hcl /tego z house factory po 10mg, 25mg efki - prawie 2 tussipecty, 133mg kofeiny [100mg czystej + 33 z guarany),(a imo warto robic ok 200mg - oczywiscie jak nie masz przeciwskazan - i zamiast pic kawe lepiej kupic kofe w kapsach, ale to juz zaleznie od finansow/upodoban) + cayanne itp. ale tym bym sie nie przejmowal akurat < jezeli ci na nich zalezy to kup thermo speeda od olimpu < zamiast kofeiny i tych dodatkow w stylu cayenne > + tussi + yohi hcl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Ritual oki zrozumiałem"chyba"No więc wezme Thermo Speed-a,life energy"bo mam ich jeszcze sporo" bądz koffe,"l-karnityn bo tez jej dość sporo jeszcze mama"tussi i zobacze co i jak.ewentualnie dorzucę yohi hcl.A dla mamy Thermo Speed ewentualnie z Yohimbine HCL tak jak qazar radził po pół dawki
Ps.A czy to wszystko w każdy dzień brać czy niepon,środa,piątek-siłka reszta aeroby więc jak dzięki za pomoc-duzo sie dowiedziałem dziki wam!Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4055
jak z dakowaniem lipoderma Y Avantlabs. W jakim odstępie przed treningiem i jakich dawkach? w dni bez treningu też?

ando

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Oki.Zapytam sie raz jeszcze czy cały zestaw brac każdego dnia?Jeśli tak to prosiłbym o rozpisanie mi tego:rano,przed treningiem itp ;
1.thermo speed
2.life energy
3.l-karnityna compleks
4.yohi hcl
5.tussipect"ewentualnie może lepiej Mega-Pro Vasopro Ephedrine HCL"
dzieki wielkie za pomoc.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
dla mnie osobiscie lepiej wypada tussi (przynajmniej cenowo), a vaso to tez nie czysta efka, wiec... napisz jaki masz rozklad posilkow, trening i w jakie ilosci towaru chcesz sie zaopatrzec. Bo do treningu i diety latwiej bedzie dopasowac co jak i kiedy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Ritual Oki.troche zszedłem z tematu posta ale chyba wybaczycieRozkład posiłków a więc zazwyczaj wstaje o 5 20 i staram sie jesc kolejno co 2h.Główny posiłek przedtreningowy-siłka zazwyczaj 15 00.Trening siłka 3 x week pon,środa,piątek aeroby pozostałe dni 1h rowerek+brzuch na maxaCo do towaru to mam 1 op. thermo speed,l-karnityna comlek 90 tabs,life energy 50 tabs.yoha 50kaps,tusipect jeszcze nie kupiłem"ile potrzebuję??" Oczywiście mogę dokupic jeśli czegoś wyda się za mało-pytanie tylko czego i ile?Trening planuje na 4-6 week.Pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dostalem HMB 240kaps co sobie z tym zrobic? ;)

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium