SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest browar i nie ma bata, spam wymiata tego lata. Vol. ileś tam %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już znalazłem za co , to odmienność słownictwa , nie zdjął bym gdybyś nie wytłumaczył że dane słowo dla Ciebie znaczy inaczej .

Spoko wyśle mu pw .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-06-19 11:15:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
tu się używa dużo bardziej wulgarnych słów, omijana jest cenzura i jakoś wszyscy to tolerują

a słowo którego ja użyłem nawet nie jest cenzurowane, nigdzie nie spotkałem się żeby było

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2011-06-19 11:18:36

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to były kobiety i po napisaniu tego już przestały się wypowiadać . Nie wiem czy poczuły się urażone czy były tylko przelotem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
Co Ty świrujesz

one pisały ,ze za złe nie mają a tak cicho z ich strony jest bardzo często ,bo czasu ciągle nie maja aby w Spamie siedzieć, a wg teraz to juz nie ma gdzie siedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
one wpadają po sogi jak sie forum wali

wbijają mi je nadal, nic do mnie nie mają, piszą ze mną normalnie

po za tym jedna z nich jest moderatorka, gdyby poczuła się urażona zapewne sama zaaplikowała by mi bana, nie zrobiła tego

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2011-06-19 11:21:19

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po jego stwierdzeniu nie widziałem żeby pisały . Ale możesz mieć rację .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-06-19 11:23:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
niech ten DUDA wpada, ja bede potem.. WYprostuj mu to jak mnie nie bedzie. yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
pod moim postem ktoś napisał że się w spamie "zapiździło", myślę że to juz bardziej wulgarne wyrażenie od lachona

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ja nie znam sprawy, nie angażuję się w jej rozstrzygnięcie, ale jak czytam:

widzę nie rozumiesz ale za czytanie ze zrozumieniem nigdy Cie nie podejrzewałem. ;
dobra spadaj Mak ,bo sie za słodko robi ; niech ten DUDA wpada, ja bede potem..
WYprostuj mu to jak mnie nie bedzie. yo


- to jednak zasugeruję zmienić formę wypowiedzi, zwłaszcza jeśli masz jakiś interes do Makaveliego.

A co do banów, sam kiedyś (zanim jeszcze zmienił mi siękolor nicka), zgarnąłem kilka banów, ale jakoś świat mi się nie zawalił (a jedno konto zbanowane jest do tej pory). Rozumiem, że jeśli ktoś jest przekonany, iż ukarany został niesprawiedliwie, ma prawo dochodzić swoich praw. Zwracam jednak uwage po raz kolejny, że forma i sposób zainicjowania rozstrzygnięcia nieporozumienia jest niezwykle istotny dla przebiegu i końcowego efektu. Często ważniejszy, niż pierwotna przyczyna (domniemana lub realna) bana.

Ze mną np - zawsze można się dogadać, warunkiem jednak jest utrzymanie pewnego poziomu dyskusji.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-06-19 11:26:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Większość banów jest zdejmowana po założeniu stosownego postu i wytłumaczeniu swojego problemu/przewinienia i ewentualnego skruszenia z tego co wiem no i obiecaniu że już się to nie powtórzy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIA !

Następny temat

Ocena plan ćwiczeń

WHEY premium