SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest zapał...nie ma sprzętu...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Witam, na wstępie chciał bym napisać, że jestem nowym użytkownikiem tego forum i z góry proszę o wyrozumiałość i w razie jakiś błędów, zwrócenie mi uwagi. A więc tak, od pewnego czasu zacząłem już mieć dość swojej aktualnej sylwetki i postanowiłem coś z tym zrobić...
Nigdy jeszcze nie rozpoczynałem przygody z siłownią, ponieważ mieszkam w małym miasteczku i niestety na chwilę obecną mogę ćwiczyć jedynie w warunkach domowych (dodam, że nie posiadam żadnego sprzętu do ćwiczeń jak na razie).Mam 20 lat moja waga to ok. 58 kg przy wzroście 178cm. Chciał bym poradzić się was co do ułożenia planu treningowego i diety. Chodzi mi głównie o przybranie na masie, ponieważ mam z tym problemy, możliwe że przez moją szybką przemianę materii. Dziękuję i czekam na wasze odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
apropo diety

https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html - czytaj tematy podwieszone i postaraj sie sam ulozyc diete bo nikt za Ciebie tego nie zrobi - chyba ze dietetyk za 200zł


co do treningu - w warunkach domowych jest ciężko cokolwiek zrobić zeby były zadowalające efekty - proponuje przeznaczyć kieszonkowe na karnet w silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Co do treningu w domu to obczaj to https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html Albo poszukaj książki Olivier'a Lafay "Trening siłowy bez sprzętu"

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Dzięki wam za konkretne odpowiedzi, teraz przynajmniej wiem od czego zacząć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do sprawdzenia silownia + muai thai

Następny temat

Trening Na Siłę I Dynamike

WHEY premium