SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jem i.. nie efekty a skutki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Mowiac anemikiem chodzilo mi o takie uczucie "sniety jak ryba" , trawienie powoduje zmeczenie. Takie moje domysly.

Mam jeszcze gainera ktory poczeka jeszcze tydzien ciezkiech treningow i wtedy go wprowadze.

Wiec tak jak mowilem, robie sie taki sniety, zawieszony przy takich ilosciach zarcia. Moze musze przyzwyczaic organizm, albo doradzcie co brac.. czy kawe pic.. czy nie mam pojecia :) Dzieki za wspolna dyskusje :) ktora jednoczesnie mnie podnosci na duchu bo mam chwile kiedy mam ochote skonczyc z ta ciezka dla mnie dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
może coś z ze skokami cukru też mi się to zdarza jak się zasiedze w szkole albo jestem zmęczony

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
mnie czasami głowa boli...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
No glowa potrafi bolec, wtedy sie schylac nie moge. ale to wlasnie wtedy kiedy popijam oliwe. Ze zdrowiem chyba ok wszystko, po prostu mam taki temperament energiczny ze tak powiem, troche narwany jestem i dlatego dziwi mnie to "zamulenie" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a widzisz ja niestety mam to samo od kiedy się zdrowo odzywiam....denerwuje mnie to i dlatego mam z dietą zluzowane od jakiegoś czasu...tzn żadnych specjalnych wyliczeń...jak jestem głodny to zjem coś....typu ryż z czymś tam, możesz zmniejszyć warzywa jak jesz ich sporo....ale niestety wracając do tematu mnioe też zamula

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
ciezka dola chudzielca..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no ja taki chudzielec nie jestem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
No niewazne
Wracajac do tematu, macie jakies sposoby na to zamulenie? Bo z moim przybieraniem na masie to pierwszy kilogram przyjdzie pewnie za miesiac ciezkich cwiczen i diety. A zycie zamulonym nie jest wesole. Jak sadzicie czy jak zrobie sobie przerwe w diecie raz w tygodniu to cos sie stanie? Nie mowie o chlaniu w soboty bo z tym narazie jestem bardzo uwazny.
Po prostu odstawienie zamulajacej diety na jeden dzienw w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
66kg przy wzroście 186 cm, bezsprzecznie ten typ budowy przypomina ektomorfika. Zajrzyj do fitnessu, gdzieś "na wierzchu" jest tam post autorstwa Tyki skierowany właśnie do osób z taką budową ciała. Niestety bez zwiększenia kalorii w ciągu dnia się nie obejdzie...

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Motyw, a może byś spróbował większą część węglowodanów podawać w formie glukozy? "Cukier krzepi" jak pisał Wańkowicz to po pierwsze. Po drugie zniknie Ci trochę ryży cze czegoś tam z tależa. Może się spece wypowiedzą na ten temat?

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

platki czekoladowe

Następny temat

Czy to dobry wynik?

WHEY premium