SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiego gainera polecacie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Wybredny nie jestes to problemu w wyborze nie bedzie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15454
"Zamierzam podbic gainerem kalorie na okolo 1200-1500 kalorii samych gainerow" po tym co napisałeś wydaje mi się, że nie masz większego pojęcia o diecie. Na samy prochu mięśni nie zbudujesz. Skup się raczej na normalnym jedzeniu, moja rada. A co do odżywki to jeśli już chcesz ładować w siebie tyle prochu, to może spróbuj jakiegoś bulka z węglami złożonymi co by tak nie zalewało. Np. Up Your Mass z MHP, albo Syntha-6 + płatki owsiane i oliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Piotrze nie zagladaj mi do gara bo sprawa bardziej zlorzona niz ci sie moze wydawac. Czytaj ze zrozumieniem NIE ZALEWAJA mnie napisalem wyraznie sadze, atych puszeczek co polecasz musialbym z 20scia zjesc. Co do iloscii kcal z tego nie liczy sie droga liczy sie efekt koncowy i wiem co robie.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
mutant massa calkiem milo wspominam

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 515
No dokładnie, może tak jak wyżej? Mutant Mass smak "kruche ciastko" całkiem całkiem. No i masz prawie 7kg opakowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
ja pilem czekolade, szejk z maka moze sie schowac i nawet nie wyglądać.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3623
Ja osobiście polecam Gainbolic 6000 na allegro można dostać za około 110 zł 4kg+2kg gratis dobra rozpuszczalność smak też nie najgorszy ;]

Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Panowie, sorry że troszkę nie na temat. Muszę uzupełnić dietę, i się zastanawiam czy:
Mass Activator 6kg + 950g białko z Ostrowii WPC, czy lepiej 6000g Treca Mass XXL? Białko szło by w jednej porcji na noc, a activator po treningu i jeszcze jedna porcja w trakcie dnia, a Trec'a bym walił po treningu i na noc - półtorej porcji dziennie rozbite na dwa, czyli 75g gainera na porcję. Okres suplementacji to 6 tygodni, bo zamierzam wtedy walnąć pierwszy cykl na krecie (monohydrat).

Tylko mi nie pisać że sezonowiec! Wezmę to albo to, ale co Waszym zdaniem będzie bardziej korzystne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja by wybrał activatora i ostrowie, mass xxl bym nie dawał na noc lepiej już twaród zjeść i razowiec, a do ostrovi można dodać troszkę oliwy i na noc jak znalazł.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Właśnie tak myślałem, bo już twarogiem rzygam, i po co węgle na noc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór odżywek

Następny temat

Małe zakupy, wasze opinie i pomoc

WHEY premium