SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple godne polecenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2893
Witam. Jako, że moje zapasy już sie kończą czas odwiedzić sklep sfd. Dawno jednak nie zamawiałem niczego gdyż zazwyczaj zamawiam ilości hurtowe białka itd dlatego nie wiem zbytnio co jest na czasie (jakie suplementy). Dlatego proszę Was o poradzę. Szukam rzeczy dobrych jakościowo, a więc po kolei...

Białko (cena najlepiej w granicach 170-180 zł). Smak nie jest dla mnie najważniejszy. Ważne by ilość białka w białku była dość spora.

Białko na noc (kazeina). Tutaj raczej prosiłbym o rozsądek jeśli chodzi o cenę. Co byście mogli polecić?

Pre-workout (cena nie gra roli). Ma po prostu działać, najbardziej zależy mi na pobudzeniu, gdyż po pracy często brakuje mi siły i zapału. Potrzebuje coś naprawdę mocnego. Pytanie tylko, co jest na czasie. Brałem już m.in Nitrobolon, S.A.W, Napalm... tylko ten ostatni działał jako tako...

ZMA... w tej kwestii nie mam wogóle doświadczenia. Produkt będę zażywał pierwszy raz. Jest sens dopłacać do znanej marki?

Licze na Waszą pomoc. Z góry dzięki. Pozdrawiam

ps Edit... Staż to lekko ponad 3 lata :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2893
Ok, zdecydowałem się na białko z Muscle Pharm (tak na próbe gdyż nigdy nie miałem nic z tej firmy), do tego Kazeina z Treca na noc.

Ostatnie pytanie, bo zastanawiam się nad czymś co pobudzi mnie do działania i wspomoże mięśnie. Pytanie dość laikowe... czy można/czy warto łączyć przedtreningówkę i stack kreatynowy?

Tzn czy warto zaopatrzyć się np. w 1.M.R lub Assaluta a do tego dorzucić np. Fitness Authority - Crea Core? Jeśli tak to jaki mocny zestaw byście plecali przedtreningówki + stack?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
WitamHi-Tec Nutrition - Protein 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
ankieta działu
WPC i kazeina z Treca
ZMA - ZMB z Sciteca

Zmieniony przez - Hawk 007 w dniu 2014-01-30 20:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Oj wysłalo sie:) ,jesli chodzi o białko to wszystko zalezy od gotówki,ale optymalne jest białko Hi-Tec Nutrition - Protein 80 ,cena ok 150 zł za 3250g,badź jesli tansze białko to najlepszym wyjsciem chyba bedzie Uns wpc econo,cena za 2000g jakies 110zł.Białko na noc polecam UNS - GoodNight PRO,tanie i dobre,cena to jakies 40kilka złoty za 700g.Jesli chodzi o pobudzenie przed treningiem to sjuteczny saw z treca,badź hot blood z scitec.Zma tak jak i tribulus maja bardziej dzialanie prozdrowotne,wiec wielkich efektow nie m po tym suplemencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Jeśli chodzi o przedtreningówke to mocno pobudza Assalut firmy MusclePharm tylko ta wersja z dopiską UFC , teraz biore Nox Pump od Doriana i z Assalutem pod względem pobudzenia nie ma porównania chyba , a jak chcesz petarde to na allegro masz jeszcze Mesomorpha za 139 zł .

Haters Gonna Hate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
hitec jest tani, bo to mix WPC i białka pszenicznego - ja bym poszukał czegoś lepszego (Ostrovit, SFD)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
matt18_123
WitamHi-Tec Nutrition - Protein 80


To żeś polecił dobre białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
arturro01
Dobre znaczy tez optymalne, oplacalne,jak dla mnie najwazniejsza jest dobra dieta i trening,bialko to dobry dodatek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10117
jeśli chcesz coś mocnego to nie wiem czy assault będzie dobry, mam go i szału nie robi, lepiej na mnie działał SAW. Jeżeli chodzi o białko ostatnio zamówiłem UNS, nie liczyłem na to, że bedzie dobre, a tu niespodzianka zero piany i bardzo dobry smak, bardziej smakuje mi niż whey 100.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2893
A co myślicie o poniższych białkach? Które dwa najlepsze byście wybrali?

1. Hi Tec Whey C-6
2. FA Whey Protein
3. Trec Whey 100 2275g
4. Scitec 100% Whey Protein Professional
5. PVL Mutant Whey
6. Dedicated Fusion Pro
7. Pharma Freak Protein Freak
8. Muscle Pharm Combat

Wiadomo, że przedtreningówki różnie oddziaływują na ludzi. Jak już wspominałem Saw nie działał na mnie wogóle, z Nitrobolonem też nie było ciekawie. Jedynie Napalm coś tam na mnie delikatnie działał pobudzając mnie. A co myślicie o takiej przetreningówce 1.M.R?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
najpewniejsze z Twojej listy:

1. Hi Tec Whey C-6
3. Trec Whey 100 2275g
4. Scitec 100% Whey Protein Professional
8. Muscle Pharm Combat

w takiej kolejności bym kupował
1 mr nie urywa dupy, kupiłbym np. assaulta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SWL MOLKA

Następny temat

BCAA z SFD

WHEY premium