SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W vs Nitrobolon 2

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Panowie mam wielki dylemat za tydzień mam zacząć cykl a nie wiem który wybrać naczytałem się o jednym i o drugim teraz mam mętlik w głowie :D mój cel to masa chciał bym aby wypowiedzieli się ci którzy brali obydwa te produkty i która cenią wyżej
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
panowie pisałem wcześniej w jednym z tematów , że 1-dieta, 2-trening, 3-regeneracja, 4-suplementy, one pomagają w uzyskaniu celu ale nie wykonają roboty za nas!

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Brałeś już jakieś suple preworkout'owe?

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z olimpu massacre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Osobiście wybrałbym SAW'a. To, który lepiej będzie na Ciebie działał to kwestia indywidualna więc ciężko powiedzieć, ale za to SAW wychodzi dość ekonomicznie, ma lepszy smak i nie powoduje rewelacji w żołądku (co często można było spotkać w przypadku Nitro).
Składowo osobiście bardziej mi pasuje SAW.


Zdrówka

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Nitro w kapsułkach dodatkowo po treningu Creapure+ALA+B1, CM3 lub Reactor pro 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
Witam!!
Nie ma nic lepszego niż SAW.
Wiem że to sprawa indywidualna każdego z nas
po nitrobolonie oczywiście efekty uwidaczniające się
w treningu były lecz co do SAWA to jest to suplement który
zrewolucjonizował moje podejście do ćwiczeń i co najważniejsze
przynosi efekty o jakich marzyłem.
Jem już chyba z 20 puszkę i za każdym razem trening wygląda inaczej
pod względem motywacji jak i dobrej potliwości )

Polecam nie negując okrzykniętego już sławą nitrobolona.
W sumie chcąc nie chcąc od Nitro części pierwszej zacząłem przygodę z ćwiczeniami i siłownią.

Pozdrawiam

"Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie,uświadomiłem sobie,że emocjonalny ból i cierpienie są tylko ostrzeżeniem dla mnie,żebym nie żył wbrew własnej prawdzie.Dziś wiem, że to się nazywa AUTENTYCZNOŚCIĄ."


- Charles Chaplin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
20 puszkę jesz? To wrzucasz jedną przed treningiem tak?
1

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
Nie nie takiej tragedii nie ma spokojnie

Zmieniony przez - cybek007 w dniu 2012-05-28 19:08:56

"Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie,uświadomiłem sobie,że emocjonalny ból i cierpienie są tylko ostrzeżeniem dla mnie,żebym nie żył wbrew własnej prawdzie.Dziś wiem, że to się nazywa AUTENTYCZNOŚCIĄ."


- Charles Chaplin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5403
obecnie jestem na saw + nitro2, sawa daje przed treningiem, a nitro po treningu i kopie ladnie dawno nie bylem tak napompowany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Jackiewicz z Trec Teamu mistrzem Unii Europejskiej!

Następny temat

cwiczenia na partie brzucha

WHEY premium