SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki proponujecie na poczatek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 570
Mam pytanie mam 189cm i 80 kg cwicze juz 1 miesiac na sucho i proponuje wziasc sobie odżywki np. crester biogenix czy to mi straczy czy cos jeszcze prosze nie pisac skrotow nazw odzywek bo nie wiem co to oznacza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
wstrzymaj sie jeszcze dieta CI wystarczy na razie
poćwicz 6 miesięcy i bierz mono

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
A po co ci to skoro nic ci to nie da ?


Naucz sie najpierw poprawnie wykonywać ćwiczenia, poznaj swój orgaznim, ułóż diete i nie zapomnij o regeneracji.


https://www.sfd.pl/ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu-t361131.html
Poczytaj co w linku powyżej sie znajduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 570
Instruktor z fitness gym powiedzial ze moge wziasc kreatyne op 1 miesiacu. Mam 19 lat juz wczesniej cwiczylem na silowni ale mialem dluga przerwe i stosawalem diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
No możesz brać, ale po co skoro Ci nic nie da. A instruktor powiedział Ci o diecie? Żeby brać kreatynę to tak jak jabi - poznaj swój organizm, naucz się układac treningi pod siebie.
Teraz Ci pojdzie na diecie i treningu. Suple zbędne. Jak chcesz to sobie witaminy kup.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No możesz nie umrzesz ale po co ? co ci to da nie odczujesz roxnicy cwiczac bez niej a na niej a tylko zmarnujesz naturalny potencjał i psychike zeby odrazu ladowac w siebie wszsystko co jest na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 570
Jak to nie odczuje roznicy koledzy mowia mi ze bede wiecej wyciskal no mam nadzieje co jest najwazniejsze to mase nabiore i sily :) Ja bym chetnie stosowal diete ale chodze do szkoly i ciezko mi to rozplanowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To życze Sukcesów z Takim Tokiem Rozumowania, nie licz na siłe bardziej na wytrzymalosc ktorej nie potrzebujesz na samym poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wiesz, własciwie to mozna wziąć kreatyna nawet już z pierwszym treningiem na silowni- jednak co to daje?
-na początku przygody z silownią organizm bez trudu- pod warunkiem choćby dostatecznego odzywiania- adaptuje sie do wysiłku co objawia sie zwiekszona masą i silą/masz z tym problem/?
-technika ćwiczeń jednak nie jest taka dobra aby trenowane mięśnie wykonywaly taka prace aby były we wlaściwy sposób pobudzane- stąd przydatność kreatyny jest jednak mniejsza.
-łaczy sie z tym także sam fakt właściwej metodyki treningowej ktora ze swej natury w twoim przypadku nie powinna nosic znamion wiekszej intensywności- a kreatyna dziala najlepiej przy cięzkich treningach/na duzych ciężarach - co u ciebie jest wybitnie niewskazane/
to tylko kilka minusow - nie chce mi sie bowiem wiecej rozpisywać...

trzeba węc jakiś czas zaczekać- aby te wymienione przeze mnie przeszkody zostały przebyte- na co potrzeba czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 570
Chłopaki jestem załamany wszyscy mówicie mi NIE oki dostosuje sie do tego tylko poradzcie mi.... Abym na wakacje mial jakies mięśnie :) Co polecia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
Dieta + Trening + Regeneracja

Polaczysz to wszystko i na wakacje bedzie dobrze

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepiej wybrac

Następny temat

dawkowanie

WHEY premium