SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ZMA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9960

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

mężczyzna, ektomorfik, muskularna

Wiek

18

Waga / wzrost

60/170

Staż treningowy

~rok

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

gainer, kreatyna

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

kreatyne brałem 8 miesiecy temu

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

w:2.5 w:5.5 t:1.5

Przewidziane finanse na cykl

90zl

Uwagi i sugestie

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
osobiscie wcinam scitec'a i zastanawiam sie jakim cudem udalo im sie upchac zma w dwa capsy jak wszyscy robia w 3....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Może dla tego że wypełniają całą kapsułkę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Odnośnie tego co napisał japeczko na dole pierwszej strony - bierz zgodnie z zaleceniami producenta.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2012-03-19 12:23:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Osobiście MZB stosuje, nonstoper 2caps przed snem. Natomiast kierujcie się ceną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Bull - stosujesz ChelaMZB z Olimpu ? Pisząc kierujcie się ceną masz na myśli to, żeby wybierać możliwie jak najtańsze ZMA ?
Czy te tańsze ZMA nie będą miały powiedzmy gorszej przyswajalności niż ChelaMZB lub ZMA np. z Olimpu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Czy te tańsze ZMA nie będą miały powiedzmy gorszej przyswajalności niż ChelaMZB lub ZMA np. z Olimpu - nie O ile w preparacie nie są użyte pierwiastki w postaci tlenków to wszystko jest OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Ja sam zawsze szamałem MZB Olimpa, ewentualnie jak nie chcesz gotowych kupywać, to poszukaj na forum tematów o domowym ZMA bo było tego sporo, i też cenowo fajnie wychodzilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Tak ja stosuje MZB. A co do drugiego pytania to masz odpowiedz dietetyka i suplemanciarza kadry i to w dyscyplinie, gdzie regeneracja to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Czy MZB lub też inne ZMA nadaje się do przyjmowania na okrągło przez cały rok, czy też konieczne jest przyjmowanie ich w sposób cykliczny, np. 8 tygodni ON, 8 tygodni OFF ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
można cały rok, choć ja do stałej suplementacji polecam sam magnez. W wypadku cynku raczej nie ma takiej potrzeby

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-03-19 17:38:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja kolana, a odżywki wspomagajace stawy

Następny temat

BETA ALANINA?

WHEY premium