SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie Odżywki polecacia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2208

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

62

Wzrost

165

Staż treningowy

rok

Możliwosci finansowe

300zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
i jeszcze mutant mass. Tak, mutant mass 3 razy dziennie to będzie dla ciebie podstawa, w końcu jest najdroższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 587
Zainwestuj w b.d diete , nie wiem po co w Twoim wieku bawic kreatynami... "Dobre suple" jakie chcesz kupic nie dadzą takiego efektu jak żarcie. Tak na marginesie kreatyna wspoga tworzenie ATP potrzebnego do skurczu mięśniowego, a ja sie pytam gdzie składniki odzywcze potrzebne do rozwoju i regeneracji. Wiec DIETA !! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
po co budulec, lepiej faszerować się całą tablicą Mendelejewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
On i tak wie lepiej nie rozumiecie? Wkońcu już ma doświadczenie i tak i tak kupi tyle że nie wie co bo kreatyna już na niego nie działa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
niech kupi stoperan bo go chyba posrało
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
przez 3 storny próbowaliśmy mu tłumaczyć i się nei dało, więc chyba już nic tu po nas, bo i tak wie lepiej
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 587
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w treningu

Następny temat

Pytanie odnosnie jedzenia

WHEY premium