SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia siłowe polecacie na brzuch

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 247
Jakie ćwiczenia siłowe polecacie na brzuch ROBIE A6W(WIEM ŻĘ TO KIEPSKIE ĆWICZENIA ALE OBIECAŁEM SOBIE ŻE TO SKOŃCZE) i dotego chodze na siłownie lecz na siłowni nie robie brzucha tylko klatke i biceps 2 razy w tyg jest okres zimowy to i chodze na łyżwy 3 razy w tyg i staram sie coś biegać również trzymam sie diety 10 wskazówek zdrowego żywienia i mam już tam jakiś kaloryfer ale jeszcze mnie nie zadawala prosze o pomoc pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5202
ABS II, ćwicz całe ciało, ułóż dietę...Poza tym dużo zależy od poziomu zatłuszczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 247
zatłuszczenia nie mam może tyćke ale w moim przypadku abs 2 odpada dlatego prosze o jakieś inne ćwiczenia siłowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5202
Max 3x w tygodniu+dobre odżywianie i regeneracja


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 247
po jakim czasie są jakieś efekty i po ile to powtórzeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5202
Robisz równo z filmikiem, efekty zależeć będą od odżywiana, regneracji i żywienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Zależy jak to teraz wygląda
Ale jak wyżej, dieta, trening, regeneracja.

Odżywianie i żywienie raynus ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5202
Oj, zmęczony byłem, każdemu się może zdarzyć :D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 247
a jeszcze jakieś inne ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak nie spalić mięsni a je wyrzezbic z areobami

Następny temat

Trening wyskoku

WHEY premium