SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki zestaw lepszy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
nie no dobra myslem nad omega 3 ale narazie nie bede bral jak zoabcze ze sie cos dziej to zaczne brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do geraminy to bardziej o serducho bym sie bał niż o wątrobę, aż tak po flakach to nie bije. Zresztą żarłem i to, nic mi nie jest. Poza tym shock/storm nie jest na geranium więc tematu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
a ten 2 zestaw jest sprawdzony działa dobrze ?

Zmieniony przez - bartax w dniu 2012-06-15 12:52:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiele osób na forum testowało, poszukaj sobie. Opinie bardzo pozytywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Masz łącznie ponad (bodajże) 400 opini różnych ludzi którzy to testowali. Dział: Odżywki i suplementy - OPINIE I TESTY. Tam sobie poczytaj i już bądź spokojny ;)

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
zestaw dobry ale to od ciebie zależy jakie będą efekty końcowe - dieta + trening to najważniejsze główne bodźce

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
a dodali byscie cos jeszcze do tego zestawu 2, albo cos za cos wstawili ? Tak sie pytam ale jak nic i jets dobry to kupie co mi brakuje i bede wstawial zdjecia przed cyklem i po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
wyrzuć cm3 i dodaj białko jak masz braki i bd miał dobry zestaw

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 424
Jak wyżej wspomniano, zamiast tracić kasę na cm3 w drugim zestawie kup sb coś na braki w diecie, a jak takowych nie masz to oczywiście jakieś prozdrowotne tabsy (witaminy, omega, minerały etc.)

"Praw­dzi­wa wie­dza to zna­jomość przyczyn." Arystoteles

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wita. Potrzebuje tylko drobnej porady

Następny temat

Kontynuacja Cyklu

WHEY premium