SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki plan treningowy dwa razy w tygodniu ;)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Witam serdecznie wszystkich,
Jestem nowy na forum ale ogarniam siłownię itp. Otóż tu moje pytanko. Z racji tego że mogę chodzić na siłkę dwa razy w tygodniu najczęściej piatek-sobota ( wiem ze to mało czasu na regenreacje po fbw-bo takim planem ćwiczyłem gdy chodziłem częściej) i tu nasuwa się pytanie : jaki trening polecacie ? Dodam ze ćwiczyłem ostatnio fbw (tu byl mega progres) i swego czasu push&pull. Co radzicie jeśli mogę tylko chodzić na siłkę dwa max trzy dni piątek-niedziela. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470235
I widzisz chwilą przemyślenia tematu i dało się ustalić jakiś plan działania po co szukać od razu wymowek bo szkoła bo cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
witaj.
faktycznie czasu malutko i jeszcze niezbyt ciekawe rozmieszczenie w skali tygodnia.
nie da rady nic ogarnac w tygodniu?

przy takiej konfiguracji bym zrobil jeden trening rano w piatek, drugi w sobote wieczorem, zeby ten odstep miedzy treningami byl nieco dluzszy.

co do podzialu moze w piatek gora ciala, a w sobote dol?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470235
Praca na tirach? Że tylko taki rozkład wchodzi w grę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Siemanko, nie praca na tirach- tylko szkoła dokladnie (rozszerzenie biologia-matma-chemia :') ) no kończę codzinnie lekcjie o 15 35 a to ze mieszkam po za miastem to w domu jestem okolo 17. To zostają mi weekendy plus dni wolne :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
eeee daloby rade 1 trening godzinny wcisnac gdzies
lub w domu co nieco dograc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Zapomnialem dodać ze w domu mam ławeczkę stojaki sztangi i drążek. Więc w tygodniu staram się pół godzinki szynki trening zrobic tylko problem bo mam 40kg tylko plus hantle 10kg. A hajsu brak na nowe krążki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 926
Ja zaczynam pracę od 7, kończę o 17 - 18~. Od poniedziałku do piątku :) Wracam, kąpię się, obiad, posiłki na następny dzień robię i o 20 - 21 idę na trening :p Da się? ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Trochę się rozjaśniło, w tygodniu dwa razy będę w domu ćwiczył łapy i bary a w weekendy na siłowni będę robił pozostałe część. W moim przypadku to plecy i Klata bo nóg teraz nie mogę robić problemy z kolanami. Wcześniej je trenowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
no to smialo ogarniesz sobie dobry trening w 3 dni juz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co to są za problemy z kolanami ? bo wówczas niektóre ćwiczenia na inne partie również mogą być przeciwskazaniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które hantle kupić?

Następny temat

JAKĄ KREATYNA?

WHEY premium