SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gainer polaczony z kreatyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekajcie zaraz policze poziom bf. moze wtedy zruzumiecie ze yluszczyk to dla mnie super obca sprawa. ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dawaj diete i b/w/t.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sniadanie
Platki nestle corn flakes 190g
3Jajka
Chleb z 3 plastrami szynki i 2 plastrami sera 200g

II sniadanie
serek Homogenizowany 130g
Ryz wymieszany z serem wiejskim 200g

III
Lunch
Omlet 4 jajka +chleb z maslem 80g
Chleb z 3plastrami szynki 10g

IV przed treningiem
Kasza z miesem + warzywa ok 400g (120g. samej kaszy)

V
Po treningu ryz z serkiem wiejskim i homogenizowanym surowym jajkiem i twarogiem ok 350g

VI kolacja
Twarog 160g
Ryz 60g
jajecznica z ryzem (czasami kiełbasą) zazwyczaj 160g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poziom BF 12% ;p Zazwyczaj tak jem ;p Daje to efekty ale nie zadawalajace. Moj kumpel je tak samo i obwodu mu dwa razy lepiej niz mi skacza ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
mie sie wydaje że troche za dużo jajek. Nie tylko jajka to źródło białba na noc jak chcesz to sobie możesz zamiast jajecznicy zjeść kostke twarogu wymieszaną z jakimś serkiem ( np. Danio ) i wy*** tą jajecznice i to ci satrczy. Bo na noc to w twarogu masz kazeinę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jak masz problemy z masa, to ogranicz bialko, a dorzuc tluszczu i weglowodanow. Poza tym, raz piszesz, ze nie amsz diety, a raz ze masz-niepotrzebnie kombinujesz, moim zdaniem i tak wał z kreatyny.

Kreatyne i tak kupie bo wiem ze kreatyna to dobra sprawa i ze po niej lapy skacza.

Czyli bardzo malo wiesz, bo efektywnosc kreatyny jest uzalezniona od diety.

Poza tym, 2kg w miesiac to 24kg w rok, Uwazasz, ze to zle?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo nie jem tak zawsze;p nie chce tluszczu tylko miesnie ;d
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
no no 4 plastry szyny to istny świniak

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ja widze spore braki w diecie... Szczególnie rażą duże ilości chleba, zamieniaj na kasze/ryże/makarony/owies powoli ją ulepszaj, a nie będziesz potrzebował żadnego gainera (chyba, ze po treningu odrazu).

Tak jak ktoś już wspominał również polecam GainBody machine man smak orzech włoski dla mnie super.

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-08-17 13:27:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRIBUSTERON KIEDY SKOŃCZYĆ????POMÓŻCIE

Następny temat

carbo 'zamiast' diety?

WHEY premium