SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki antybiotyk na trądzik podczas cyklu? [PILNE]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3326

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19/20

Waga

95

Wzrost

188

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2700 300B 70T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Pierwszy masowy i redukcja

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130Klata 230Przysiad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28677
Po ok miesiącu. Na początku nawet było gorzej minimalnie. Później systematycznie z miesiąca na miesiąc coraz mniej. Teraz już jak coś wyskoczy to pojedynczy wyprysk. No i zostały jeszcze drobne blizny, które goją się dłużej niż można się podziewać, przez co widoczny efekt wydsje się mniejszy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Jakie dawki? Bo wezmę na własna rękę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28677
20 mg na początku, później 40 i na tym będę kończyć, ale lece chyba 7 czy 8 miesiąc, więc po prostu powoli ale skutecznie.

Uważaj na alt i ast bo potrafią podbic. Z autopsji raz wziąłem w nocy bo zapomniałem ok 4h przed badaniem i miałem alt ast 2x normę na badaniu. Inny raz nie wziąłem jeden dzień przed badanie i alt ast w normie górnej. Takze metabolizm środka jest raczej szybki i parametry podnoszą się na kilka h ( przy 40 mg). Ja brałem na noc żeby przespać tę suchość, bo zauważyłem że właśnie kilka h po wzięciu tabsow było najgorzej jeśli o to chodzi. Ale to możesz sam próbować jak będzie dla Ciebie najlepiej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dzięki pięknie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11568
Aha i najważniejsza rzecz izotek wchłania się podczas posiłku z tłuszczem. Także albo do posiłku albo na łyżeczkę oleju lnianego i łykaj.

Nie bierz na czczo czy z tylko z weglowodanami bo lek sie wchłania jedynie w 20%.

Izotek to pochodna wit A a jak wiemy witaminy ADEK są rozpuszczalne tylko w tłuszczach.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Nie mam za małego tego trądziku na Izo? Bo się wacham czy brać teraz Haha :) drogi podobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dzięki za cierpliwość i rady. Jestem dość spanikowany na tym punkcie bo w młodości miewałem ogromny trądzik.
Poczekam tydzień - zbadam hormony może się rozjechały po zmianie estru,jak nic się nie zmieni tylko pogorszy - E recepta :)
Przez tydzień ostatni byłem na wakacjach i jadłem można powiedzieć dużo syfu przez tydzień...a diete trzymałem w 99% czysta przez ostatnie 6 miesięcy i to jeszcze na ujemnym bilansie.
Także może to przez ten tydzień koszmarnej diety?
Może być taka możliwość ?
Od wczoraj wróciłem także zobaczymy :) jeszcze raz dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Przez noc wyj**alo mnie na klacie,wlatuje izotek:)
Na mój problem dawki stałe 20 mg będą dobre ? Przez ile czasu to ciągnąć minimum i Max ? Czy może 10 mg brać bo nie jest taki tragiczny ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dzięki Panowie za pomoc :)
Zbadałem hormony i prolaktyne mam wyj**ana. Mogę ogarnąć sobie izotek,lecieć już na nim czy trądzik to może być kwestia prolaktyny do zbicia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Izotek musi leciec a prolke zbij
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino na dece

Następny temat

Zapytanie-doping

WHEY premium