SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki antybiotyk na trądzik podczas cyklu? [PILNE]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3328

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19/20

Waga

95

Wzrost

188

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2700 300B 70T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Pierwszy masowy i redukcja

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130Klata 230Przysiad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dziękuje wam wszystkim za pomoc i przepraszam za spam w tym temacie - ale jest to jedyny mój kompleks którego nie potrafię. się pozbyć od roku
Mam tele poradę w poniedziałek ale pewnie chu** dostanę a nie Izo wiec będę załatwiać na własna rękę.
Tak wyglada mój trądzik,wiem ze Izo leczy się ogromne problemy i wulkany także mógłby ktoś ostatni raz „na oko” doradzic mi z dawkami o długością brania ? Będę ogromnie wdzięczny
https://ibb.co/hcX4fdT
https://ibb.co/RCMzD0F
https://ibb.co/QMPWdw3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 143 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33648
Ja dostałem Izo przy niezbyt nasilonym trądziku, głównie na plecach (szczególnie nasila się na trenie). Ale zgodziłem się z moją dermatolog, że jest to dla mnie obciążenie psychiczne ;) W takich przypadkach tez stosuje się izotretynoinę. Oczywiście wszystko prywatnie, bo na NFZ to szkoda gadać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14191
Chwila szukania w google, dawkowanie: "Dorośli i młodzież. P.o. z posiłkiem, 1–2 ×/d. Początkowo 0,5 mg/kg mc./d; następnie dawkę dostosować indywidualnie w zależności od odpowiedzi klinicznej i działań niepożądanych; zwykle 0,5–1 mg/kg mc./d. Czas leczenia wynosi zwykle 16–24 tyg. Przekroczenie w cyklu leczenia dawki całkowitej 120–150 mg/kg mc. nie przynosi istotnych korzyści."
Receptę możesz sobie załatwić z recepteo czy innej stronki wystawiającej recepty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dzięki Panowie :) muszę się jakość specjalnie badać jak będę lecieć na 20 mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Nie. Lec tyle ile wazysz dzielac przez 2. Czyli 0.5 mg na kg masy ciala. I tak polec az ci przejdzie ale skoro chcesz koksowac to polec tak pół roku czyli 6 miesiecy. Dzieki temu twoj tradzik wyleczy sie od 70 do 99 %. Jest duza szansa ze bedziesz mogl koksowac a nic ci nie wyskoczy. Izotek psuje lipidy ale ja sie badalem to nie bylo zle bardzo. Mowi sie ze izotek psuje tez watrobe to jest prawda ale tylko u jakis kilku procent ludzi ja to mialem watrobe w normie na izo nawet wrzucilem sobie mete czy anapolon do tego %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
Ja polecam IZOTEC dobrze radzi sobie w tych sprawach.
Chociaż jak ja mam problemy to zawsze daje więcej Letro i sytuacja wraca do normy.
Zapomniałem dodać ze IZO trochę obniża teścia.
A wiem, to bo moja zona miała problemy i po konsultacjach z dermatologiem okazało się ze u niej Tesc by za wysoko .... pewnie mi podbierała :)


Zmieniony przez - damianxxl w dniu 4/1/2022 6:50:47 AM
1

Pomogłem daj + , wiedzę musiałem nabyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Estro w normie wiec letro niestety nie pomoże :/ zobaczymy,pójdę do dermy powiem ze KOKSOWAŁEM(jak powiem ze koksuje to pewnie mnie wyj**ie zamiast pomoc) powiem ze zawody za 2 miesiące i żeby pomogła jak może hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 143 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33648
W żadnym wypadku nie przyznawaj się do saa, jedyne co usłyszysz, to żeby odstawić. Powiedz, że trądzik jest dla ciebie sporym obciążeniem psychicznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
Mysle ze dobry lekarz zacznie od badan, bo to zawsze jest na tle hormonalnym. Wiec pozna ze cos nie tak.
A próbowałeś Davercin ? Tez na recepte jest plyn i maść. Dobry produkt na recepte dobrze działa

Pomogłem daj + , wiedzę musiałem nabyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kwestia przyznania się zależy od relacji pacjent-lekarz, dla lek też jest to nauka pewna jak sobie z takimi problemami radzić. Jeśli olewa tzn że słaby lekarz...

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino na dece

Następny temat

Zapytanie-doping

WHEY premium