SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki antybiotyk na trądzik podczas cyklu? [PILNE]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3327

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19/20

Waga

95

Wzrost

188

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2700 300B 70T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Pierwszy masowy i redukcja

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130Klata 230Przysiad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11568
Panie nie ma tragedii :) sam mam takie krostki/kaszkę na tricepsach od zawsze. Ale rozumiem ze do zawodów chcesz mieć ładna skórę.

Tak naprawdę trądzik ma swoje podłoże w środku czyli właśnie jelita/jakieś nietolerancje pokarmowe/uczulenia/problemy hormonalne/nieczysta dieta/ zły detoks wątroby/zachwiana gospodarka insulinowo-węglowodanowa i tak dalej.
Jeżeli zawsze miałeś skórę czystą i bez krost, i dopiero po wejściu na cykl zaczęło wyrzucać to przyczyna raczej znana i smarowidła niewiele pomogą, najlepszy izotek.
Antybiotyki to tylko na jakąś konkretną bakterię np. gdybyś się zaraził przez nieczysty towar itp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Byłem na low carbie i od wtorku do dzisiaj lądowałem węgle czyli z 70 G wszedłem na 300-500.. może to jest przyczyna ? Bo lecę 8 miesiąc i coś tam wyskakiwało ale nie było tragedii w porównaniu do tego. Teraz lecę carb cyclink wiec może z czasem się ogarnie ? Jak uważasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
To chyba mocnego wysyfienia po saa nie widziales. Jeszcze jest calkiem niezle do ogarniecia tylko lec odrazu po izo bo poczekasz z 2 tygodnie i bedzie terror
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Kiedys po Izo mogę zobaczyć efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28677
Jak chcesz efekt Wow to wrzuć oba środki. Tylko się nie przekręć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
To ironia czy serio będzie efekt ? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28677
Nie odważyłbym się próbować,ale działanie obydwu całkiem inne. Jeden jest antybiotykiem, drugi zaś pochodna wit A.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Mogę lecieć teścia i izo w małych dawkach ? Bo ten trądzik tragiczny nie jest. Czy to będzie zabójstwo hehe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28677
Kończę właśnie lecieć izo i też na teście leciałem. No ma to skutki uboczne, ale działa. Starałem się cały czasy trzymać maksymalnie wysoko estro żeby całkowicie nie wysuszać skóry. Do tego kremy, jakąś pomada na usta i krople do oczu, da się żyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Wszystko znikło? Po jakim czasie widziałeś efekty ? Dzięki bardzo za pomoc będę ogarniać jak zbadam hormony bo może mi tez estro wywaliło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino na dece

Następny temat

Zapytanie-doping

WHEY premium