SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka przedtreningówka obecnie najskuteczniejsza?

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 24643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
wszystko co dobre kosztuje z dostepnoscia - pisz na pw to Ci pomogę jak cos;)

Nie ma sajdów, bo znam dziesiątki osób , które go jadły i brak negatywnych opinii. Sam zjadłem kilka puszek i mam porównanie do dziesiątek innych produktów więc dlatego mogę obiektywnie to napisać, ale dodam oczywiscie ,ze trzeba znac swoj organizm i tolerancje na poszczegolne substancje i na pewno po zakupie tego typu produktu zaczac od polowy porcji i obserwowac reakcje.

za pierwszym razem dobre 1/4 opakowania wyjadłem po pol miarki zanim byla potrzeba zwiekszenia porcji bo tak dobrze sie sprawdzało pół

Finaflex dla mnie to lipa totalna, mialem owszem tylko kilka porcji ale po tym juz mozna stwierdzic co nie co , nie trzeba zjesc calej puszki. SKoro od poczatku nie dziala jak nalezy to znaczy ,ze to nie to. Przynajmniej dla mnie, niestety nie wiem ktora wersje mialem

Oczywiście jak ktoś nie jest przygotowany na substancje typu 1.3 w składzie to lepiej poszukać czegoś konkretnego z większą dawką substancji czynnych i odżywczych dla mięśni, a nie takich działających bardziej 'na głowę' i celować w np. AN extremalla, IHS iron pumpa czy inne podane powyzej propozycje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
Miła obszerna wypowiedz. Więc rozsądnie mi będzie (mam mozliwosc) kupic probke tego Bombshella, a ze gosc ma tez probki Mesomorpha i Jacka3d to stestuje wszystkie trzy i pewnie wszystkie trzy dobrze by bylo sprobowac po pol porcji. Nigdy nie mialem stycznosci z tym skladnikiem o ktorym napisales, ale zwykle przedtreningowki na mnie nic nie dzialaja poza lepszą pompą mięśniową. Więc mysle ze warto sprobowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak sam napisałeś że na Ciebie przedtreningówki nie działają to nie ma co się bawić w pół porcji. Kiedyś tak miałem ze starym noxem, naczytałem się na forum co to nie jest to mówie a dam pół porcji a tu nic, cała i ok ale żadnych dziwnych sajdów nie miałem jak to inni opisywali.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
anubis84
Jak sam napisałeś że na Ciebie przedtreningówki nie działają to nie ma co się bawić w pół porcji. Kiedyś tak miałem ze starym noxem, naczytałem się na forum co to nie jest to mówie a dam pół porcji a tu nic, cała i ok ale żadnych dziwnych sajdów nie miałem jak to inni opisywali.


To pierwszej wezme pol porcji a reszty całą. Nowa substancja, nie chce żeby jakiś cyrk wyszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Nie słuchaj Anubisa , tylko zacznij rozwaznie i wez pol porcji.
Zawsze mozesz kolejnym razem wziac całą (najlepiej kupic minimum 2-3 porcje jak jest mozliwosc)

Każdy reaguje indywidualnie, nic do tego mają opinie napisane w necie.
Mozesz nie poczuć za wiele ,a moze sie okazac, ze po porcji bedziesz czuł się źle i miał inne negatywne odczucia jak problemy ze snem , cisnieniem , itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Banan
Nie słuchaj Anubisa


1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
Banan
Nie słuchaj Anubisa , tylko zacznij rozwaznie i wez pol porcji.
Zawsze mozesz kolejnym razem wziac całą (najlepiej kupic minimum 2-3 porcje jak jest mozliwosc)

Każdy reaguje indywidualnie, nic do tego mają opinie napisane w necie.
Mozesz nie poczuć za wiele ,a moze sie okazac, ze po porcji bedziesz czuł się źle i miał inne negatywne odczucia jak problemy ze snem , cisnieniem , itp


Zgadzam sie w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak spróbujesz to się odezwij w temacie jak po połówce a jak po całej porcji
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
anubis84
Jak spróbujesz to się odezwij w temacie jak po połówce a jak po całej porcji


Dobra ;)
(Oczywiscie w wypowiedzi te 100% to nie odnośnie żeby Cie nie słuchać ;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
jack3d kupa totalna, od paru lat tam juz nie ma tego co kiedys, to samo stimul, efekt placebo jedyne co zostawili ze starej wersji to kofeina - te dwa srodki to kasa w bloto, bombshell pewniak meso jeszcze ujdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko brać?

Następny temat

Maksymalizacja efektow

WHEY premium