SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka odzywka ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
no wiec zaczalem cwiczyc na silce i zastanawiam sie nad kupnem jakiejs odzywki czy czegos co pomoze w przybraniu masy miesniowej. Co polecacie ? Zastanawiam sie nad kupnem nitrobolonu w kapsulkach oplaca sie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2081
mutarito mialem kiedys ta diete. i powiem ze normalnie kosmos. Przytylem jakies 50 kg w 2 miechy a z kibla nie wychodzilem :D

Ćwicze bo lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 245 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2803
Po pierwsze dieta,a jaki ty masz staz ze chcesz brac nitro??Dieta a jak beda braki to se mozesz kupic jakis gainerAle to juz dzial odrzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9294
może być coś o sobie powiedział...... ?? czy jest dieta, jaki staz, jaki wiek, jaka waga itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
"no wiec zaczalem cwiczyc na silce" - jak dopiero za czołeś to poćwicz trochę a potem się o odżywki pytaj

pozdro

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1912
nie kupuj nic teraz
jeżeli juz coś chcesz to monohydrat kreatyny z vitalmaxa taka zielona ale to za jakies 3-4 miechy dopiero zacznij jeść teraz sie nie opłaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
3-4 miechy to on sztangi dobrze nie będzie trzymał ech...ludzie przestańcie polecać kreatynę po 3 miesiącach ! na początku to jak na kreatynie rośniesz -jest zbędna ,zmarnujesz ją

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
cwicze prawie miecha 3 razy w tygodniu nie mam zadnej diety w******lam to co mama zrobi na obiad mam 15 lat waga ok. 78kg wzrost ok. 185cm a ta diete to jak mam sobie ustalic sciaglem takie cos do obliczania w excelu czy exelu ale nie wiem o co tam chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
jesteś bardzo młody za odżywki na razie się nie chwytaj ćwicz i zdrowo jedz a na pewno będziesz lepiej wyglądał

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1912
jak bedzie chcial to i tak kupi wiec lepiej mu doradzic od razu a jak nie kupi to jeszcze lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1912
dieta tak mniej więcej :
białko 2g/1kg masy ciała
węglowodany 4g/1kg masy ciała
tłuszcze 1g/1kg masy ciała <---- staraj sie jak najmniej jeść tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2081
ja bym dal wiecej wegla, a co do tego zeby tluszczu jesc jak naj miej to nie rob tak. Sadlo tez jest potrzebne zeby prawidlowo funkcjonoac i wpływa na testa. Ja osobiscie jem 1,5g/kg.

Zmieniony przez - Dudek88 w dniu 2008-01-30 16:37:45

Ćwicze bo lubie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcca + glutamina. w stalej suplementacji.

Następny temat

storm czy horse power co lepsze na siłe?

WHEY premium