SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Jak juz masz cos kupic to gaienra/bialko.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30
dobra wstrzymam sie bede duzo jaj wpieprzal i pil mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
mleko tu raczej za bardzo nie pomoze lepiej na noc przed snem zjesc 200g twarogu a po treningu zjesc ryz z jakims dodatkiem.

jezeli juz jakis czas masz zastoj to moze warto pomyslec o regeneracji? jak tydzien odpoczniej i drugi tydzien lzej pocwiczysz to pozniej znowu bedziesz miec przyrosty

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Napisz jakie masz osiągnięcia, bo nie staż jest ważny, ale to co sie zrobiło. Dopóki nie masz minimum 36 cm w łapie(reszta oczywiście proporcjonalna do łapy) i nie wyciskasz na płaskiej minimum 100 kg(siła w reszcie ćwiczeń oczywiście proporcjonalna do siły klaty) to nie możesz brać kreatyny.

To jest moje zdanie i napewno jest bardziej sensowne niż patrzenie tylko na staż, bo przez kilka miesięcy mozna zrobić dużo, ale można też nie mieć żadnych postępów jak sie ma nieodpowiedni trening do swojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
jak zes wymyslil te "wyznaczniki" stosowania kreatyny?

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 823
moze Twoj trening nie jest zaciekawy??.. moim zdaniem zainwestuj w diete, suple odstaw, nie marnuj pierwszego cyklu kretki=) takie jest moje zdanie...pozdro

Ułóż dietę, będziesz wielki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Jak masz tylko 3 miechy stażu to po co kreta??
Na początku idzie się szybko w górę więc wątpie rzebyś miał juz stagnacje. Daruj sobie krete- odzywiaj sie zdrowo i zbieraj hais zebys np za pół roku mógł kupić porządne suple.

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
no no dziwny ten wytycznik :D
Cos mi sie zdaje ze malo kto wyciska 100kg przed wzieciem kreatyny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30
no to ja mam 171 cm wzrostu ważę 54/55kg w bicu 30cm klatka 98 wycisk slabo 65 jak narazie i zalapalem wielkiego stopa chyba sobie odpoczne pare dni od silowni i potem znowu zaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
dla mnie te wyznaczniki sa beznadziejne. Dla kogos kto ma zwtrostu 172cm i wazy np z 85kg wycisniecie 100kg nie bedzie wiekszym problemem ale dla kogos kto ma np 183cm zwrostu i wazy 65kg i ciezko nabrac mu mase to do 100kg bedzie musial pracowac naprawde dlugo ;/ Ja mam typka na silowni ktory wyciska tyle co ja ( 80kg ) i sie strasznie tym podniece tylko ze on wazy 83kg a ja 69kg . Wiec ja juz swoja wage dawno wzielem a on nie;/ i tu jest roznica. I weglog Ciebie ja nie powinienem jesc kreatyny ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to dobry wybur

Następny temat

CP na redukcji zeby nie tracić mięsa

WHEY premium