SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobić obciążniki ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 149274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie ołów! Popytajcie się o ołów na złomowiskach. Łatwo się go topi, zajmuje mało miejsca i waży dużo więcej niż cementowe cieżarki. Dla porównania. Ciężarek betonowy - 25kg zajmuje tyle miejsca co 75kg ołowiu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
ale olowiem mozna sie zatruc

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie go topi to wtedy można sie zatruć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
no z tym olowiem dobry pomysl, ale kutfa, tez sporo wychodzi $$ i jeszcze ile zachodu, a moze masz jakas silke u siebie, na osiedlu, to zrob wjazda, i pozycz troche

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
ej ludzie a co mozna porzyczyc z tego pkp ? bo ja mam mało obciazenia a mieszkam 100m od pkp

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na słupach trakcyjnych wiszą takie obciążniki,tzn takie koła,jedno waży 27kg a na słupie jest kilka dziesiąt

Problem w tym że nie jest to łatwo zdjąćTzn w różnych regionach w Polsce są inaczej mocowane

Weź ze sobą jakiś obcinak większy i u góry ***nij na lince,troszke huku narobi,liny trakcyjne pójdą w****u,tylko uważaj żeby Cie napięcie nie poraziło bo zaliczysz zgona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
hehe dzieki za wkazówki

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
PKP najlepsze rozwiazanie ja pozyczylem ale na wieczne nieoddanie jak sadzicie dobrze zrobilem

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
dobrze , przeciez tylko pozyczyłes
powiec cos wiecej czy ciezko było ci to zdjac itd ????

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
To dobrze ze dobrze a juz sie balem ze zle postapilem
A wiec u mnie sa po 29 kg byly zalane pijanka do okien ale pilka na zelaza wystraczy trzeba naciac i zsunac przy zrzuceniu 6 kable nie stracily na swojej rozciaglosci no moze troszke Ale jezeli chodzi o droge powrotna to troche trzeba sie nacierpic bo w sumie lekkie to nie jest . Powodzenia Pozdrawiam

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ w piłce ręcznej - Czy ktoś kibicuje ?

Następny temat

Muzyka do ćwiczeń

WHEY premium