SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobić obciążniki ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 149185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79
dzięki chłopaki za podpowidz o obniąznikach z PKP za******śmy 2 ale było cięzko to zanieść do domu bo mam jakieś 6 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
dobre są tryby z kombajna mam 2 1 waży 20 kg i nie potrzeba mi tych z pkp ale też by sie przydały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Tasior223 mam ten sam problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
szczerze tez mam chetke sobie pozyczyc ale raz ze mam 3km do domu a dwa ze dzisiaj bylem i to jest jakies 3m nad ziemia moze jakies porady ? xd

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
w lecie jak będzie cieplej to obciążenie będzie wisieć niżej a jak to nie pomoże to trzeba sie tam jakoś wspiąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
kurna faja nie bede jak sie mial potem zabrac a drabiny w lesie nie zostawie

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Najlepiej jak by was poszło kilku jeden by wziął drabinę a drugi obciążenie na plecy i jazda do domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6901
przeczyltalem caly temat hehe :)
ale typki :)
ja wam powiem z czego kiedys (jakies 7lat temu) zrobilem obciazenie:
z OŁOWIU!!!!
jezdzilismy przez 2 miesiace z kumplami (4 osoby) na strzelnice i tam pod tarczami w ktore strzelano z siteczkiem mielilismy piach i i zostawaly takie luski olowiane je wrzucalismy do butelki...
w sumie przez 2 miechy nabieralismy kolo 80kg
wszytsko pozniej przetopilismy w garnku nad ogniskiem gdy olow byl juz plynny stawialismy inny garnek na wage wstawialismy w srodek rure i nalewalismy olow do mementu gdy na wadzie bylo 11kg (garnek z rurka wazyl 1kg) i w ten sposob zrobilkismy sobie 4x10kg 8x5kg

latwe to nie jest... ale....
gdy za malolata chcialo sie pocwiczyc bylo trzeba sie pomeczyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1535
przeczytalem caly temat i ciekawia mnie odwazniki z pkp, lecz zwrucilem uwage ze slupy z obciazeniami w moim miescie sa tylko w okolicy rozjezdni i itp. (ogolnie budynkow pkp) i boje sie je pozyczyc XD. Znajde te obciazenia na jakims totalnym zadupiu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2974
ja zrobilem obciązenie z blachy od pieca kaflowego wyciolem kwadraty dziure w srodku i gitara taka blacha o wymiarach 60cm na 30cm wazy jakieś 40 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ w piłce ręcznej - Czy ktoś kibicuje ?

Następny temat

Muzyka do ćwiczeń

WHEY premium