SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobić obciążniki ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 149293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Witajcie

Ja mam pytanie odnośnie tych odważników z PKP przeczytałem wiele waszych wypowiedzi i zdecydowałem się dziś pujść co nieco pozyczyc z kolegą ale się nie udało i tu właśnie pojawia się pytanie dlaczego ???
Przeszedłem dzis z 4 km i próbowałem z 5 różnumi trakcjami i problem polegał na tym że 2 krązki z góry są ze sobą jakoś zespolone nie wiem czy zespawane punktowo bo nie zauważyłem żadnuch miejsc łaczeń spawem tych krązków. Prubowałem na różene sposoby nawalałem młotkiem potem przecinakiem w szczeline pomiedzy jednym a drugim a one ani drgneły.

Ktoś wie jak sobie z tym poradzić

Zamieszkam kilka fotek tych odważników PKP >>>
http://img641.imageshack.us/img641/4056/dsc00195vu.jpg
http://img135.imageshack.us/img135/7599/dsc00196q.jpg
http://img546.imageshack.us/img546/4536/dsc00197w.jpg
http://img822.imageshack.us/img822/5656/dsc00198lh.jpg -inny rodzaj zabezpieczenia.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Na pierwszym zdjeciu widac, ze sa ze soba polaczone (pospawane?). Nie szlo brac dwojkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Przyglądałem się dokładnie i nie widziałem żadnych połączeń, spawów

Nie nie dało rady brać dwójkami bo drugie kółko było obrócone o 180*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Ale wiesz, że ktoś ze stróży prawa by to zobaczył jak próbujesz za***ać, to masz wtedy ładnie prze***ane, bo to kradzież ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
kolego" man1ek93 " przeczytaj se kilka stron z tego tematu było poruszane to wielokrotnie i wiem na co się narażam i jakoś mnie to nie rusza bo mam dobre miejsce do tej akcji ponieważ tory przechodzą przez las wiec spokojnie.

Czy ktoś może mi pomóc ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Nie będę czytał tematu, który powstał 5 lat temu, ogarnij się typie. Może i było poruszane, może nie było, nie czytałem tematu to nie wiem, ale napisałem, żeby Ci o tym przypomnieć ;). Fajnie, że masz takie miejsce, pozostaje Ci tylko wziąć przedłużacz, bosha i jazda do lasu na tory ;].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Nie będziesz czytał tematu ? to równie dobrze w nim nie pisz i nie zaśmiecaj go czymś o czym było 100 razy napisane.

Chciałem uzyskać odpowiedz na zadanie pytanie, a nie przestrogę więc zacznij czytać ze zrozumieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
A po co mam czytać wypowiedzi sprzed 5 lat? Typie ogarnij się, bo jesteś żałosny, oby ktoś Cię złapał jak kradniesz to ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
I kto u mówi o ogarnięciu się... Walisz takie off topy i tylko zaśmiecasz forum bzdurnymi postami żeby zdobyć wyższa rangę ?

Nie wypowiadaj się więcej jeśli nie masz nic do powiedzenia NA TEMAT !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
To nie było na temat? Proszę Cię chłopie, myśl co piszesz. I nie zaśmiecam forum durnymi wypowiedziami ;]. Aha i jakie rangi są na SFD za posty? hahahahaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ w piłce ręcznej - Czy ktoś kibicuje ?

Następny temat

Muzyka do ćwiczeń

WHEY premium