SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zostać zawodowym zawodnikiem MMA - Pytanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Nie możesz tak po prostu podpisać kontraktu na 3lub ileś walk bo jak by tak było, to ci wszyscy ochotnicy dostali by w 99%po ryju...chcesz walczyć to musisz to udowodnić właśnie amatorką!!!!!
1

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Są mniejsze gale, które organizują walki debiutantów i tam można albo samemu, albo przez klub zgłaszać swoją kandydaturę. Jak cię wybiorą to debiut na zawodostwie masz załatwiony. Sprawa jest taka,że często jednym z podstawowych warunków (oprócz badań itd.) jest jakieś doswiadczenie w amatorskim mma, np. 5 walk, albo duże doświadczenie w innych sportach walki.
Co do amatorskich zawodów mma to obecnie w Polsce jest tego w cholere i praktycznie w całym kraju, więc startować można jak się chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2656
Ale tak jak napisał ktoś na poprzedniej stronie z 2 treningami w tygodniu to ty Polski nie rzucisz na kolana ;D Sam miałem 2 treningi w tygodniu stójki ale stwierdziłem że to naprawdę mało żeby cokolwiek osiągnąć i dołożyłem jeszcze 2 treningi parteru...Choć i tak to jeszcze mało to 4 treningi zawsze lepsze niż 2 ;P Sam myślę żeby stoczyć jakąś pierwszą walke w tym roku w MMA (tak zwany pierwszy krok...przynajmniej tak w Muay Thai sie to nazywało :P )

Zmieniony przez - Sengoku w dniu 2011-01-03 08:47:18

Biało Czerwoni FANATYCY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Z tego co mi się wydaje to jakiś specjalnych warunków formalnych nie ma, w Polsce to chyba nie jest usystematyzowane prawnie.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Moim zdaniem masz błędne podejście do tematu. Trenując na 100% zawsze trzeba sobie nakręcac banie ze robie to po to aby byc lepszym i jeszcze lepszym. A Ty chcesz kelnerem zostac? Nie ma w Tobie sportowej złości zeby zamiatac rywali? Celuj w szczyt jak Ci sie nie powiedzie to albo wogole niezaistniejesz albo bedziesz kelnerem. Dla mnie to masz chory pogląd na to cos w stylu: Chce trenowac biegi i byc 9. w stawce.
2

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A nie pomyślałeś o tym ze może po prostu interesuje go kwestia formalna?! Gzie on napisał że chce być kelnerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale są ludzie którzy są zwani "kelnerami" oni nie są tak zayeb***isci i nie koszą wszystkich a jednak są zawodowcami.
Mi nie chodzi o to żeby być super pro i nalezeć do najlepszej organizacji...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ale są ludzie którzy są zwani "kelnerami" oni nie są tak zayeb***isci i nie koszą wszystkich a jednak są zawodowcami.

Hmm...
Zastanów się czy można wyżyć z bycia "kelnerem".
Bo zarobek rzędu 1000,00 PLN (pi razy oko, raz mniej raz więcej) raz na kwartał to raczej kiepskie źródło utrzymania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
^chyba raz na pol roku MAX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Ludzie ja sie tylko pytam :D
Mowisz mi że mam chore poglądy ale kolego, Ty nawet nie znasz moich poglądow. Jeśli oceniasz czyjś pogląd po jednym zadanym pytaniu to Ci zycze powodzenia w życiu.
Poprostu się pytam jak to wygląda................
Nie chce żebyscie sami sobie dorabiali werjse historii tylko chce konkretnej odpowiedzi na pytanie.
Ci którzy mi odpowiedzieli - Dziękuje
Ci którzy się wysmętniają bo nie zrozumieli pytania (jak 99,9% społeczności polskiej) - dowidzenia
Temat można zamknąc
1

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 125 LIVE

Następny temat

UFC 125 - wyniki i dyskusja po gali.

WHEY premium