SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak walczyć z oponką- jesteście ostatnią deską ratunku

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1484
hej, właśnie odzyskałam dostęp do kompa. A więc trening robiony po 15 powtórzeń 2 serie. Ciężary dobrane na maksa. Przy 2 serii było ostro ciężko i musiałam prosić o asekurację (barki i klata). Ogólnie mam problem z układaniem rąk , mój facet już nie wyrabia bo zamiast sam ćwiczyć to pilnuje żeby mi łokieć nie leciał do tyłu, ręce do tyłu itd.
Muszę robić jeszcze do tego brzuszki bo mi brakuje.

Od wczoraj jestem uziemiona mianowicie boli mnie kość ogonowa. Ból jest tak duży że ketonal nie pomaga, więc chyba z treningów nici. Początkowo bolało mnie po siłowni tak lekko ale doszłam do wniosku, że tak musi być. W sobotę wybrałam się na 30 km wycieczkę rowerem i od tamtej pory nie mogę siedzieć, stać ani leżeć na plecach. Jutro idę do lekarza bo już dziś nie było numerków, może dostanę skierowanie na prześwietlenie.

Aha do bilansu nie liczyłam warzyw oprócz pomidora bo czerwony, a spokojnie będę do każdego posiłku jadła sałatę, ogórka itd.

Co wy na to.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
dawaj wypiski z treningu, by szefowe oraz ty sama mogła kontrolować czy robisz progres, możesz nawet zrobić tabelkę jak wiele wiele dziewczyn robi ;)

pomidora nie wliczaj
masz za dużo nabiału, max 150g, czyli o mleko za dużo
oraz jeśli kurczak z marketu to też zastąp go innym mięsem lub zakup takiego swojskiego


Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-06-19 20:05:38

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1484
dzięki za rady. Wróciłam od lekarza - jestem uziemiona do końca tygodnia. Jak leki nie pomogą to dopiero dostanę skierowanie na rtg. Mam leżeć i odpoczywać, nie obciążać kręgosłupa. Także siłownia jak na razie odpada ku...rcze. Siedzenie w domu bezczynne mnie męczy, a leżenie na jednym boku jeszcze bardziej.

w każdym razie mój dzisiejszy plan żywieniowy:




Zmieniony przez - ahsa w dniu 2012-06-20 11:01:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1484
wczorajsza micha. wiem wiem lody i za dużo nabiału. Lody... uwielbiam... nie chcę się usprawiedliwiać ale mam doła przez to siedzenie w domu, w dodatku z moją kością jest tak jak było, 0 poprawy i jestem wściekła. A z tym nabiałem to nie wiem - płatki owsiane na wodzie? ohyda. Śni mi się siłownia. Mój facet się śmieje, że jestem uzależniona. Marzę żeby iść. Mam nadzieję, że w poniedziałek mi się uda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
miód... bułki pszenne...lody

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
ahsa, jak ci mleka brakuje to używaj. Zawsze bilans białka możesz zwiększyć dając więcej ryby do diety, w końcu co to jest 100 gram pstrąga czy 100 gram limandy? Jeden pstrąg waży średnio 300-400 gram. Jedz więcej ryby zamiast twarogu wieczorem i nie przesadzisz z nabiałem a białka dostarczysz.

...a lody, bułki i miód to zdecydowanie nie jest to 'co jedzą ladies'

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1484
wiem wiem. właśnie upiekłam chlebek więc bułki idą w odstawkę. Po prostu innych nie miałam a nie bardzo mogę się ruszać z domu. a miodu nawet te 10 g co drugi dzień? wiem że to sam cukier ale to taki prawdziwy miód z pasieki "od chłopa" jeśli nie można to nie będę jadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Cukier to cukier, organizm reaguje na niego w jeden sposon niewazne czy to miod z uprawy bio czy w cukliernicy.

Poza tym czym szybciej go wyeliminujesz tym szybciej organizm wroci do 'normalnosci' czyli orczuwania rzeczywistego uczucia glodu a nie napadow chcicy cukrowej.

Poczytaj dzinniki dziewczyn i zobaczysz, ze na poczatku wiele z nas zmaga sie z tym problemem, a pozniej jest latwiej dzieki czystej misce

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-06-22 14:45:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1484
od dziś 0 miodu i słodyczy. Dobrze że nie jestem łakoma. u mnie nie znaczy nie. widziałam kiedyż wpis Kierowniczki Obliques (mam nadzieję, że nie przekręciłam) "albo słodycze albo figura" Ja wolę to drugie. ale myślałam że czasem miodek... hmmm .... dzięki dziewczynki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
podnies ilosc bialka kalorycznosc 2000kcal 140g bialka 170 ww reszta tluszcz i tak w ogole zacznij cwiczyc
I co ci zobaczyli w tym ogonie na RTG?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szarlotkowy dzienniczek

Następny temat

spinning, spuchnięte nogi

WHEY premium