SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stracić tłuszcz bez ubytku masy i siły mięśni?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 248
Hej.
Czy ma ktoś z Was jakies namiary na żetelnie napisany artykuł zawierający info, co do tego jak stracić troche tłuszczu nie tracąc jednoczesnie masy i siły mięśni?
Dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
no nie wiem
ja nie mówie ze mozna wyeliminowac spadki
ale mówie o ich zminimalizowaniu
ja obecnie jestem na redukcji
zbilem wage z 82 na 79 a spadkow siły nie mam
ba 3kg podskoczyłem
a biore ts,tussi,tauryne,białko,tcm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
zawsze coś stracisz siły i mięsa, musisz się z tym pogodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
nie koniecznie
jednak bez wspomagania farmakologicznego - praktycznie niemozliwe

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Cos za cos

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jesteśmy w dziale Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
lekarstwa i "inne takie" tez mozna spozywac
chyba ze "inne takie" sa w postaci plynnej to juz raczej nie
ale ja sie nie znam na "innych takich"

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Siłę nie ma bata, stracisz na bank, w zależności od stopnia redukcji. CO do masy to oczywiście łatwiej zminimalizować spadki, ale tak czy siak, mniejsze czy większe, są nieuniknione.. Zresztą wiesz, tak naprwdę duzo z tego co wydaje ci się, że to mięśnie to nic innego jak fat i woda.. Niestety, taka prawda

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Toz go pocieszyl

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Prawda boli najbardziej

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a miało być tak pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a moim zdaniem przy odpowiedniej diecie i dopracowanej suplementacji spadki siły i masy mięsniowej sa minimalne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIWNE PYTANIE...

Następny temat

Dieta CKD

WHEY premium