SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalić tłuszcz bez odrzywe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 111
Mam trochę tłuszczu na brzuchu i nie wiem jak go spalić ogólnie jak schudnąć rozwijając przy tym masę mięśniowa?? Nie chce używać żadnych spalaczy tłuszczu ani suplementów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
cwiczenia na brzuch a jak nie to biegajale kolo to nie ten temat popytaj na trening dla poczatkujacych a tak to wogole masz diete ulozona??

Zmieniony przez - yamek w dniu 2008-03-15 22:19:24

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
nie jest to łatwe, by palić fat i jednoczesnie budować miecho, tym bardziej jeśli sie nie ma stażu odpowiedniego.

proponuje Tobie zbilansowana diete + aeroby (rower,bieganie itd..)

by zaczac cokolwiek zacznij czytać forum w szczególności posty podwieszone (pogrubione)

na poczatku napewno wszystko bedzie czarna magia, ale zobaczysz , że to ma swój sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sama dietą też się da.
Wrzuć pierw jakąś propozycję, sugestię.
Bądź zajrzyj do działu odchudzanie w posty podwieszone/moje artykuły w podpisie. Zacznij może od eliminacji złych nawyków żywieniowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaloryferek i 5 kg w miesiąc

Następny temat

prosze o kilka rad

WHEY premium