SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak spalić brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
Witam. Mam 18 lat, 181 cm/63 kg. ćwiczę 3 lata w domowych warunkach. Codziennie robię 100 pompek (5x20), podnoszę 5-kg. hantelki (2x50), oraz brzuszki (5x20). Jeśli jest ciepło to chodzę czasami biegać. Jeżeli chodzi o brzuch to czasami robię normalne brzuszki, a czasami tzw. brzuszki ze skrętem (lewym łokciem dotykam prawego kolana i na odwrót). Dodatkowo codziennie przez pół godz. używam pasa vibroaction. I z brzuchem mam właśnie największy problem. Mimo wielu starań nie mogę go wyrzeźbić. Mam w miarę płaski,nad pępkiem, ale pod pępkiem mam oponkę i bardzo śmiesznie to wygląda, kiedy po treningu fajnie mi kaloryfer wypukla a pod pępkiem opona wisi xD Robiłem całą A6W i dało to marny efekt. Być może to wina nieodpowiedniej diety . A może polecicie jakiś dobry spalacz..

Podam co jem przez cały przykładowy dzień:

Śniadanie - brak (chyba, że mam na późno do szkoły to na szybko jakiś jogurt)

13.00 - dwie kanapki z serem żółtym

16.00 - Obiad (jakieś mięso i ziemniaki+surówka+sok pomarańczowy)

17.00 - jogurt+pączek/ciastka

OK 18.00 - TRENING

21.30 - kolacja (dwa jajka na twardo+dwie parówki+trzy kanapki z pomidorem i sałatą+herbata) Zazwyczaj na kolację jem najwięcej

PROSZĘ O JAKIEŚ RADY BO BARDZO ZALEŻY MI NA WYRZEŹBIENIU BRZUCHA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
żarcie masz do niczego, posty podwieszone, tam masz wszystko co i jak.
oraz takim domowym treningiem za wiele nie zdziałasz.
oraz(2) waga-wzrost - nie ma tu z czego redukować.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Zamiast tracić czas z tym śmiesznym pasem weź się za normalny trening. Zamiast A6W lepiej rób ABSII, lub ćwiczenia z niego, tam pracują też dolne partie. Zapraszam do działu trening w domowych warunkach, w podwieszonych tematach masz plan treningowy dla początkujących stworzony przez Mawashiego, coś akurat dla Ciebie. Ułóż jakąś dietę, zapomnij o słodyczach i chipsach. Podstawa to śniadanie, wstawaj 30 minut wcześniej i po problemie, starczy ci czasu akurat na zrobienie płatków owsianych(koszt 3zł za 400g?) z rodzynkami, bananem czy co tam lubisz, nie jemy jogurtów, wywal kanapki z serem żółtym, zastąp chudą szynką, spróbuj jeść jak najmniej chleba, bo podejrzewam, że jesz tylko białe pieczywo, nie obżeraj się ziemniakami za bardzo. Jogurt+pączek? co to ma być... w dodatku przed treningiem :/ Wywal parówki i tak nic w nich nie ma poza zmielonymi flakami. Dobrze by było jakbyś po treningu sobie zjadł ryż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 182 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6702
Nigdy w życiu nie widziałem jeszcze gorszej diety. Poczytaj trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
moze masz jakas wade postawy??

wez sie za miche i rob mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
Ok, poprawiłem diete. Teraz wygląda mniej więcej tak:

Śniadania: dwie kromki grahama z chudą szynką
Obiad: Kotlet schabowy, bardzo mała ilość ziemniaków, pół minski surówki
TRENNG (ABSII+ćwiczenia Mawashiego)
Po treningu woreczek ryżu z duszonymi warzywami.
Kolacja: 2 jajka na twardo+dwie kromki grachama

Nie jem słodyczy (raz w tygodniu pozwalam sobie na jakis wafelek, czy cos takiego). Jem tylko ciemne pieczywo. Pije tylko wode mineralną. Nie używam także masła. W diecie nie ma mleka, ale to jest jedna z rzeczy której nigdy nie wezmę do ust.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
grahamki nie do końca można nazwać ciemnym pieczywem. Zbyt dosłownie potraktowałeś też niektóre rady i mało wkładu własnego w tym wszystkim jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 562
jak bedziesz jadl o 21.30 czy tam pozniej to nigdy nie schudniesz, w ogole za pozno cwiczysz, cwicz wczesniej np o 17, wtedy konczysz powiedzmy o 18.30 i okolo 19.00-19.30 ostatni posilek, ale z drugiej strony jak nie robisz porzadnych aerobow to ciezko bedzie szybko zrzucic, a i na koniec zadnych wafelkow ani paczkow, w ogole zero cukrow

Zmieniony przez - salek w dniu 2009-01-20 17:16:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Nie każdy ma możliwość ćwiczenia w takich godzinach, poza tym jeśli idzie spać powiedzmy o północy, czy 23, to odpowiedni posiłek o 21:30 niekoniecznie musi zaszkodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 562
nawet jak bedzie chodzil o 1 w nocy spac to mu ten posilek zaszkodzi i nie schudnie, gwarantuje mu to, chyba ze ewentualnie bezdzie mial ulozona specjalna diete niskoweglowodanowa-warzywna rozbita na 6-8 posilkow, ale tego tym bardziej nie zrobi, wiec w sumie jesli chce zrzucic wage to niech po prostu nie je w ogole po treningu, poleci mu brzuch i waga poleca mu tez miesnie pewnie troche, ale jak schudnie to sie pozniej wezmie za robienie masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ale ta dieta dalej do niczego jest.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olej z orzechów laskowych

Następny temat

Czy codziennie to samo??

WHEY premium